Wszystko

Prosto z Przepompowni
01 czerwiec 2017

20-lecie zespołu OK.NO w Klubie Stara Przepompownia!

Piękne dwadzieścia lat, wiele świetnych chwil i dobrej muzyki. Z ogromną przyjemnością, pragniemy zaprosić na okrągły jubileusz zespołu OK.NO, który już w najbliższą sobotę wystąpi w Klubie Stara Przepompownia. To nie pierwsza wizyta, tej uwielbianej przez publiczność kapeli, w naszych progach. Okazja przyjemna, a my odliczamy do 20 – sprawdźcie dlaczego warto tego dnia być w Klubie Stara Przepompownia!

1 – Pierwszy koncert grupy OK.NO w Klubie Stara Przepompownia był prawdziwym sukcesem. Bilety wyprzedane, sala pełna, a atmosfera palce lizać!

2 – Teraz pora na drugi występ tej kapeli na naszej scenie. Emocji będzie jeszcze więcej! I już teraz wiemy, że na takie powroty lubimy czekać!

3 – Właśnie trzeciego dnia czerwca muzycy dadzą nam popis swoich umiejętności. Koncert tuż, tuż – kto jeszcze nie ma biletu niech szybko się decyduje!

4 – Do czwartej rano otwarty jest nasz klub w soboty. Wytrzymacie do końca? A może będziemy musieli przesunąć godzinę? Wszystko zależy od Was!

5 – Pięciu młodych, pięknych i zwariowanych. Tak właśnie wygląda zespół OK.NO. Nie wierzycie? Przekonacie się w sobotę!

6 – Maja. Właśnie wtedy zespół zagrał podczas ostrowskich Majostaszków. Przyznać się – kto poszedł tam ze względu na OK.NO? 😉

7 – Tyle godzin może trwać sobotnia impreza w Klubie Stara Przepompownia. Spokojnie – jesteśmy gotowi na większe maratony!

8 –A tak właściwie to „ ∞”. Właśnie tyle – nieskończenie wiele – wrażeń czeka Was w sobotę.

9 – Lub jak kto woli 21. O tej godzinie otwieramy dla Was drzwi Klubu Stara Przepompownia!

10 – Imprezy u nas to zawsze strzał w dziesiątkę. W przypadku koncertu grupy OK.NO, nie ulega to żadnym wątpliwościom.

11 – Marca. Wtedy po raz Pierwszy OK.NO pojawiło się na scenie w Klubie Stara Przepompownia

12 – Tyle miesięcy otwarty jest już Klub Stara Przepompownia. My wkrótce również będziemy mieć mały jubileusz!

13 – Liczba, której nie musicie obawiać się w najbliższą sobotę. Pech nie może dosięgnąć Was na takiej imprezie!

14 – Tyle dni dzieli koncert zespołu OK.NO i trzeci festiwal Rap Made Me Do It, na który także zapraszamy. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwość, że w Pompie każdy znajdzie coś dla siebie?

15 – Lat temu, zespół OK.NO swoją rocznicę świętował tak: KLIK

16 – Tyle stopni mają wskazywać termometry w Ostrowie Wielkopolskim w sobotnią noc. My czujemy, że w Klubie Stara Przepompownia będzie o wiele goręcej.

17 – -’17. 2017. Jakkolwiek tego nie pisać – to rok rewelacyjnych koncertów w Klubie Stara Przepompownia. Jak myślicie –  jubileusz OK.NO będzie jednym z tych, które będziemy wspominać najdłużej?

18 – Bez patrzenia w dowody osobiste. Tyle lat mają członkowie zespołu… A przynajmniej na tyle wyglądają gdy widzimy ich na scenie 😉

19 – Tyle stolików, które możecie zarezerwować na sobotni koncert, oferuje nasza antresola – z niej podziwianie koncertu będzie jeszcze ciekawsze !

20 – Okrągła rocznica. Tyle lat już w sobotę będziemy świętować z grupą OK.NO! Życzymy kolejnych tyle, a nawet więcej!

ZAPRASZAMY JUŻ W SOBOTĘ!!!

START – 21:00

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia