Wszystko

Prosto z Przepompowni
10 kwiecień 2019

20. urodziny Latino Fever! Będzie się działo!

Już w sobotę rocznica naszej najgorętszej imprezowej propozycji. Latino Fever odpalamy już po raz 20. Dla wszystkich klubowiczów spragnionych tanecznych wrażeń przygotowaliśmy wiele atrakcji. Jak zwykle będzie dużo muzyki, sporo tańca i solidna dawka zabawy na naszym parkiecie! Zbierajcie siły na sobotę bo… będzie konkretne party!!!

Nasze Latino Fever odpalamy już po raz 20! Ten wyjątkowy jubileusz będziemy świętowali jak zwykle w pozytywnym stylu. Nie zabraknie nauki kroków tanecznych, będzie też wiele godzin wspólnej zabawy. Dla spragnionych nasi barmani zadbają o orzeźwiające napoje, a jeśli zechcecie odpocząć to zawsze możecie złapać oddech w Sali Kominkowej lub na naszej antresoli. Wszystko to oddajemy w Wasze ręce podczas tej edycji. Wooooow sporo tego dobrego! Kto będzie nakręcał latino tym razem?

Jak zwykle za muzyczną oprawę wieczoru odpowiadał będzie nasz wyjątkowy, uśmiechnięty rezydent DJ kRis. Gospodarz cyklu Latino Fever, miłośnik różnorodnych muzycznych klimatów. Od pierwszej edycji w selekcji utworów przyświeca mu jedno hasło: ma być dobrze, ma być do tańca! Wiadomo zatem, że nogi same będą rwały się na parkiet.

Na scenie kRisa wspierał będzie Arek Giel, który po raz kolejny poprowadzi dla Was animacje oraz pokaże Wam tajniki kroków salsy. I tym razem znów nasz animator przygotował dla Was coś wyjątkowego! Nauka kroku salsy dla Par, a ta rozpocznie się już o godzinie 21:30, a więc lepiej nie spóźnić się na sobotnią imprezę w Klubie Stara Przepompownia.

Na scenie pojawi się również Michał Kijowski “Kijek”. Rodowity ostrowianin, w środowisku salsy kubańskiej znany jest od dawna. Ponad 7 lat jako instruktor przez którego “nogi” przewinęły się tysiące kursantów. Współzałożyciel wrocławskiej szkoły tańca Just Move. Organizator licznych wydarzeń w tym największego festiwalu salsy kubańskiej w Polsce “Calle de Timebros”.

Zapraszamy już w sobotę na Latino Fever po raz 20! Start o 21:00.

Rozkład nocy:
21:00- otwarcie klubu
21:30-lekcja salsy dla par
23:00-23:30 lekcja kroku salsa
24:00-00:30 pokazy tańca
01:00-01:30 animacje free party
01:30-04:00 latino night

Bilety :
Normalne – I pula 20 PLN / II pula 30 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl