Wszystko

Prosto z Przepompowni
17 lipiec 2018

4 Filary Hip-Hopu z ekipą Rap Made Me Do It już w piątek!

Stęskniliście się za najlepszymi czarnymi rytmami w Klubie Stara Przepompownia? Jeśli czekaliście na kolejną propozycję dla fanów prawdziwego hip-hopu, to właśnie taka impreza szykuje się już w piątek. Ekipa Rap Made Me Do It powraca by kolejny raz już zaprosić Was na imprezę sygnowaną ich logiem, a tym razem będzie to wydarzenie wyjątkowe, które połączy ze sobą wszystkie najważniejsze elementy kultury hip-hop! Takiej biby w Ostrowie nie było dawno, a więc nie możecie jej przegapić.

Już w piątek, 20. lipca 2018 po raz czwarty zapraszamy na hip-hopowe party sygnowane logiem Rap Made Me Do It. Tegoroczna odsłona projektu, który kolejny raz realizuje cała ekipa RMMDI, będzie czymś wyjątkowym. Powrót do korzeni, czyli wszystkie elementy kultury, które od samego początku wyznaczały drogę i styl pionierom hip-hopu na całym świecie. Imprezę rozpoczynamy już o godzinie 16:00!!

GRAFFITI JAM – 16:00

Na zewnątrz, na specjalnej ściance przed Klubem będziecie mogli pracować nad swoimi wrzutami, tagami i podejrzeć techniki od naszych gości specjalnych, którzy również tego dnia złapią za puszki i pokażą swoje umiejętności. Z pewnością kilka puszek przygotujemy dla Was na miejscu, ale jeśli chcecie wpaść ze swoimi gratami, to nie mamy nic przeciwko.

WARSZTATY TANECZNE  & CONTEST 2VS2 STREET DANCE – 16:00

Równolegle w Klubie Stara Przepompownia przewidziane są warsztaty taneczne z Ewą Bielak reprezentującą wrocławską ekipę Co Jest Crew. To propozycja dla tancerzy, fanów Street Dance i wszystkich mających ochotę poruszać się w rytm hip-hopowych klasyków.

Po warsztatach lecimy z bitwą 2na2! Nad całością oceny czuwać będą sędziowie, a dla najlepszych przygotowaliśmy nagrody.

KONCERTY – 22:00

Nie zabraknie dla Was również sporej dawki rapu. Na scenie Klubu Stara Przepompownia zaprezentuje się dwóch reprezentantów ostrowskiego podziemia:

– Śródmiejski Kruk

– Quako

Następnie premierowy materiał z płyty „Klasa Robotnicza” i nie tylko zagra Sigma NGWM.

Gwiazdą wieczoru będzie członek legendarnego ZIP Składu, współzałożyciel składu Zipera, znany z bezkompromisowych linijek i wyjątkowego stylu – Pono.

Razem z nimi na scenie: DJ Ysiu, DJ WJB, DJ Def

AFTERPARTY – 01:00

Najlepsze czarne rytmy – przez cały wieczór na zewnątrz, a po części koncertowej również w środku Klubu Stara Przepompownia zapewnią Wam nasi DJe:

– Czapa

– Ysiu

– Kuart

DODATKOWE ATRAKCJE

Ponadto przygotowaliśmy dla Was wyjątkową strefę Chillout na Letnim Ogródku. Tam poza dobrym brzmieniem także grillowanie z Cannabis Kitchen.

Znajdziecie również stoisko z koszulkami i płytami ludzi związanych z Rap Made Me Do It.

Wpadajcie już 20. lipca na prawdziwy hip-hop!

Bilety:

20/30 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wlkp. Raszkowska 78

www.fb.com/rapmademedoit
www.staraprzepompownia.pl