Wszystko

Prosto z Przepompowni
16 czerwiec 2020

4. urodziny Klubu Stara Przepompownia!

Już w tym tygodniu świętujemy nasze kolejne urodziny! Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji – kulturalnych, kulinarnych i muzycznych. Jak zwykle nasze urodziny to wspólne święto dla wszystkich gości. Zapraszamy już dziś bardzo serdecznie na tegoroczną odsłonę jubileuszu Klubu Stara Przepompownia.

CZWARTEK, 18. CZERWCA – WERNISAŻ „MIASTOWIZJA 2”

Pierwszy dzień tegorocznych urodzin uświetni wernisaż architektów pt. „MiastoWizja 2”. To kolejna odsłona tego projektu, który ma na celu zachęcić do spojrzenia na architekturę w sposób zarówno praktyczny jak i estetyczny. Druga część „MiastoWizji” dotyczy jednej – ale za to niezwykle ważnej – tematyki.

Mowa o projektach Domu Pomocy Społecznej w Ostrowie. Zaprezentowane zostaną projekty, które powstały w ramach przetargu na budowę tego budynku. Swoje pomysły przedstawią Andrzej Stachowski, Marek Nadachowski, Wiesław Motyl, Katarzyna Kabacińska, Marta Wojciechowska, Michał Gic, Andrzej Cempel, Filip Buszkiewicz, Agnieszka Kałmucka-Wojtecka, Jakub Wojtecki, Mariusz Szczuraszek, Agnieszka Wierzyk, Mikołaj Janiszewski, Włodzimierz Podonowski i Piotr Jański.

Podczas wernisażu nie zabraknie również muzyki. Będziecie mogli wysłuchać recitalu Marzeny Matyli oraz Tomasza Ratajczaka.

  • Start: 19:00
  • Wstęp: FREE

PIĄTEK, 19. CZERWCA – SCENA LETNIA: OK.NO

W piątek zapraszamy na koncert w ramach Sceny Letniej przy Klubie Stara Przepompownia. Na scenie pojawi się grupa OK.NO, a więc zespół dobrze znany fanom muzyki w naszym regionie. Tym razem gramy „pod chmurką” ale energii jak zwykle wystarczy na zapełnienie całej przestrzeni wokół klubu!

Afterparty po koncercie zapewni rezydent Klubu Stara Przepompownia – Pan Muszka. Ponadto po raz kolejny zapraszamy do spróbowania kulinarnych wspaniałości z restauracji Trzy Światy. Nasz bar również będzie gotowy do wznoszenia urodzinowych toastów!

  • Start: 20:00
  • Planowany start koncertu: 21:00
  • Bilety: 35 PLN (after od 22:45 – 20 PLN)

SOBOTA, 20. CZERWCA – SCENA LETNIA: MATTHEW CLARCK & JOHN JAMES

Sobotnia impreza to house w najlepszym wydaniu. Dobrze Wam znani artyści – Matthew Clarck oraz John James przejmują Letnią Scenę! Przyjemne, klubowe rytmy a do tego wyjątkowy wokal. Tak właśnie będzie bawić się podczas trzeciego dnia naszych urodzin! Support gwarantują ponownie nasi rezydencji – tym razem to DJ Czapa oraz McCarpney.

Również podczas tej nocy będziecie mogli spędzić czas przy smacznych daniach. Restauracja Trzy Świata zadba o głodnych klubowiczów, a my zajmiemy się dbaniem o pozostałe głody… przede wszystkim imprezowe!

  • Start: 21:00
  • Bilety: 25 PLN

Przypominamy, że wszystkie imprezy w Klubie Stara Przepompownia organizujemy z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo naszych gości. Stosujemy się do przepisów reżimu sanitarnego, prosimy Was o to samo. Dbajmy o siebie i bawmy się w sposób przyjemny i bezpieczny!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
@staraprzepompownia
fb.com/klubstaraprzepompownia