Wszystko

Prosto z Przepompowni
15 marzec 2017

5. Urodziny wytwórni Osterdam Records już w sobotę!

Stali bywalcy naszego klubu, ekipa zwariowanych i pozytywnie zakręconych ludzi, artyści i muzycy – twórcy, członkowie i przyjaciele wytwórni Osterdam Records zapraszają już w najbliższą sobotę na 5. Urodziny Osterdamu!!! Będą życzenia, będzie muzyka, będzie wiele, wiele więcej! Wpadajcie i świętujmy razem urodziny Osterdam Records w Klubie Stara Przepompownia.

Osterdam Records świętuje swoje piąte urodziny, chociaż działalność wielu członków tej wytwórni trwa już o wiele dłużej. Jednak oficjalnie to właśnie 5 lat temu wszyscy zrzeszeni wokół tej muzycznej inicjatywy zostali przypieczętowani jako wielka osterdamowa rodzina. W Osterdamie w minionych latach wydano albumy takich projektów jak m.in. TNBC, Hot Months czy Dżuma, a także wiele więcej! Obecnie w wytwórni trwają prace nad kolejnymi muzycznymi perełkami, które wkrótce wylądują w Waszych głośnikach.

Czego możecie spodziewać się po urodzinowej imprezie w Klubie Stara Przepompownia?! Niezapomnianej nocy! Będzie muzyka, będzie wystawa prac graficznych, a także wiele niespodzianek o których dowiecie się tylko, jeżeli będziecie razem z nami w najbliższą sobotę. Kto wystąpi?

Swoimi DJskimi setami w dobry nastrój wkręcą Was reprezentanci wytwórni: Eleminictromal, Loverdozed, a także Sonica. Ponadto jako jedna z niespodzianek – tajemniczy projekt dwóch zawodników z Osterdamu, którzy przygotowali wyjątkowy pokaz swoim muzycznych umiejętności. To jednak nie koniec muzycznych wrażeń – przedpremierowo usłyszycie kawałki z nowego materiału, który już wkrótce ukaże się nakładem Osterdam Records. Mowa o projekcie Osterdam Family łączącym rap z elektroniką i żywymi instrumentami. Jeśli jeszcze Wam mało – to warto zaznaczyć, że gwiazdą wieczoru będzie zespół TNBC! W trakcie eventu będziecie mogli podziwiać również wystawę Konrada Moszyńskiego – muchaDSGN. Osterdamowe okładki i plakaty od naczelnego grafika ekipy!

Uff… sporo tego, a zdradziliśmy zaledwie część atrakcji jakie przygotowała ekipa Osterdam Records na tę noc. Jeśli jesteście gotowi na prawdziwy, imprezowy zawrót głowy to już teraz zbierajcie siły i wpadajcie w sobotę 18. marca do Klubu Stara Przepompownia by razem z nami świętować 5. Urodziny Osterdam Records!!!

Otwarcie klubu: 20:00

Bilety:
20 zł – bilet normalny
25 zł – bilet VIP
Przedsprzedaż
15 zł – bilet normalny
20 zł – bilet VIP

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia