Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 luty 2020

Acid Drinkers w niedzielę w Klubie Stara Przepompownia

Prawdziwej zimy za oknami nie widać, ale ta koncertowa trwa w najlepsze! W najbliższą niedzielę szykuje się kolejny powrót na naszą scenę. Zespół Acid Drinkers pokaże Wam jak zrobić porządny hałas! Czy jesteście gotowi na mocne i energetyczne granie? Zapraszamy od godziny 18:00.

Legenda polskiej sceny metalowego grania. Mistrzowie mocnego brzmienia. Energetyczni i bezkompromisowi. Od wielu lat rozdający karty na hardcorowej stronie muzycznej naszego kraju. Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta – po tym koncercie Klub Stara Przepompownia może runąć od nadmiaru mocy… Przed Wami ACID DRINKERS!!!

Kwasożłopy to zespół założony w Poznaniu w 1989 roku. Od tego czasu grupa wydała kilkanaście albumów. Wśród nich świetnie przyjęty debiut „Are You A Rebel?” czy inne klasyki gatunku takie jak „Vile Vicious Vision” czy kolejny, być może nawet najlepszy krążek kapeli „Infernal Connection”. Na przestrzeni lat skład zespołu ulegał pewnym modyfikacjom, a obecnie Acid Drinkers gra, koncertuje i porywa tłumy w następującym zestawieniu:

*Tomasz “Titus” Pukacki – lider, wokalista i basista

*Dariusz “Popcorn” Popowicz – gitarzysta

*Maciej “Ślimak” Starosta – perkusista

*Łukasz “Dzwon” Cyndzer – gitarzysta

Ostatni występ Acid Drinkers na naszej scenie śmiało można uznać za jeden z najciekawszych koncertów rockowych w Ostrowie w ostatnich latach. Mamy nadzieję, że tym razem również zobaczymy rewelacyjne show!

Support przed gwiazdą wieczoru zagra grupa Motocover. Trzyosobowy skład z Gorzowa zaserwuje Wam covery najgłośniejszego zespołu na świecie.

Do zobaczenia w niedzielę!

Niedziela, 23. lutego 2020

Otwarcie klubu; 18:00
Start koncertu: 19:00
Bilety: 50 – przedsprzedaż, 60 – w dniu koncertu
Kup bilety ON-Line

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia