Wszystko

Prosto z Przepompowni
17 wrzesień 2019

Afterdark 1st Edition już w piątek!

Piątek będzie wyjątkowym wieczorem w Klubie Stara Przepompownia. Przygotowaliśmy dla Was coś, czego jeszcze nie byliście świadkami w naszej działalności. Prezentujemy imprezę Afterdark – propozycję dla wszystkich wielbicieli muzyki Trance, która będzie gościć nam przez całą piątkową noc! Projekt przygotowany przez prawdziwych pasjonatów dla wszystkich miłośników Trance w naszym regionie.

W Ostrowie Wielkopolskim tradycje muzyki Trance są spore, a fanów tej muzyki wciąż nie brakuje w okolicy. My proponujemy Wam teraz zostanie  częścią społeczności Trance i zapoczątkować wspólnie cykliczne projekty dla wszystkich jej miłośników. Bogata historia, tradycja i chęć propagowania tego nurtu wśród nowych słuchaczy są jednymi z powodów powstania Afterdark. Dlatego też pierwsza edycja projektu to z jednej strony szansa do stworzenia i zjednoczenia ze sobą społeczności Trance, a z drugiej to szansa na niezapomnianą imprezę w wyjątkowej scenerii Klubu Stara Przepompownia.

Kolejny pretekst do spotkania społeczności Trance Family to nieoficjalne before party przed występem Markusa Schulza w Amsterdamie. To także on jest swoistym „patronem” tego projektu. Podczas piątkowego wydarzenia usłyszycie utwory znane z setów artysty, kawałki będące prawdziwą kwintesencją muzyki Trance.

Techniczny, progresywny Trance to klucz do muzycznej odsłony tego, czego świadkami możecie zostać już w najbliższy piątek. Początek imprezy o godzinie 21:00. Szykujcie się na noc pełną wrażeń. Tego żaden wyznawca klubowej zabawy nie powinien przegapić!

Piątek, 20. Września 2019
Start: 21:00
Bilety:
Normalne I pula – 20 PLN
Normalne II pula – 30 PLN
On-line: https://www.bilety24.pl/koncert/afterdark-1st-edition-ostrow-wielkopolski-stara-przepompownia-52940

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia