Wszystko

Prosto z Przepompowni
06 kwiecień 2017

Agressiva 69 i Accomplice Afair w Klubie Stara Przepompownia

W piątek impreza dedykowana wszystkim fanom i miłośnikom industrialnego rocka i eksperymentalnych dźwięków. Na scenie w Klubie Stara Przepompownia wystąpią zespoły Agressiva 69 oraz Accomplice Afair. Jesteście gotowi?

Agressiva 69 to prekursorzy i najbardziej rozpoznawalny w Polsce zespół rockowo industrialny. Kapela została założona w 1987 przez Tomasza Grocholę i Jacka Tokarczyka. Grupa została wielokrotnie doceniona przez polską branżę muzyczną. Klip do “Situations” był nominowany aż w 6 kategoriach na Yach Film Festival w 2003 roku i został nagrodzony nagrodą Grand Prix oraz w kategorii “animacja roku”. “Hammered by the Gods” został ogłoszony najlepszym industrialnym albumem roku 2004, a “2.47” był nominowany do Fryderyka w kategorii najlepszy album techno. Zespół ma na swoim koncie 9. albumów studyjnych i kilka innych ciekawych projektów. W Ostrowie Agressiva 69 zaprezentuje swój autorski materiał, który powinien porwać wszystkich wielbicieli rockowego brzmienia, jak i eksperymentalnego grania.

Wspólnie z gwiazdami wieczoru na scenie zobaczymy projekt Accomplice Afair. Grupa założona przez Przemka Rychlika w 2005 roku, do tej pory ma na swoim koncie 6. studyjnych płyt. Brzmienie zespołu to klimaty dark ambientowe, dark wave i elementy psychodelii. Płyta „The Zone of Silence” z roku 2013 została okrzyknięta jednym z najbardziej mrocznych albumów roku. Na koncertach Accomplice Afair nie sposób się nudzić – tym bardziej, że w Ostrowie będzie można zobaczyć grupę w bardzo ciekawych instrumentalnym zestawieniu. Jeśli macie ochotę na mroczne i ambitne granie – musicie koniecznie być razem z nami!

7 Kwietnia 2017
Start: 20:00

Bilety:

Przedsprzedaż: 20 zł normalny / 25 VIP

W dniu imprezy: 30zł

……………………………………………………
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia