Wszystko

Prosto z Przepompowni
13 kwiecień 2017

Ale jaja! Wielkanoc ze Starą Przepompownią!

Zapraszamy wszystkich na dwa dni świątecznego imprezowania w Klubie Stara Przepompownia. Dwie imprezy, dwie sceny, wspólne grillowanie i wiele innych atrakcji – tego z pewnością nie zabraknie w niedzielę i poniedziałek. Po święconce, zjedzeniu jajek i rodzinnych rozmowach wpadajcie do Nas. Klub Stara Przepompownia liczy na Waszą obecność.

Świąteczny maraton zaczynamy w niedzielę. Po raz kolejny pieczę nad muzyczną stroną biesiadowania, trzymać będzie niezawodna ekipa Osterdam Records. Nie zabraknie więc elektronicznych setów i selekcji najlepszych kawałków, przy których będziecie mogli bawić się na parkiecie przez całą noc. Zagrają dla Was: MIÓD, Loverdozed, Eleminictromal oraz Matthew Clarck. Po raz pierwszy w tym sezonie odpalimy wspólne grillowanie na naszym letnim ogródku. Będziecie mogli więc nie tylko zaspokoić swój głód muzyczny i taneczny ale także zjeść coś smacznego.

Niedziela, 16 Kwietnia 2017

Start: 21:00

Bilety:

25/30/35zł

……………………………………………………………

Drugi świąteczny dzień – Lany Poniedziałek – także zapowiada się obwicie w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem za oprawę muzyczną odpowiadało będzie, dobrze Wam już znane z naszych imprez, trio – Ysiu, kRis oraz Czapa. Będziecie mogli się zrelaksować ale także pobawić. Będzie coś dla tych, którym imprezowego szaleństwa nadal będzie mało – jak i dla tych, którzy będą chcieli naładować baterie przed pracowitym tygodniem. Jednym słowem – jak zwykle w Klubie Stara Przepompownia każdy znajdzie coś dla siebie.

Poniedziałek, 17 Kwietnia 2017

Start: 21:00

Bilety:

15/20/25zł

…………………………………………………………….

Mamy specjalną propozycję dla wszystkich, którzy zechcą spędzić z nami dwa świąteczne wieczory. Jeśli macie ochotę odwiedzić nas zarówno na sobotnim Osterdam Easter Party, jak i podczas Lanego Poniedziałku – możecie już teraz kupić dwudniowe karnety na świąteczne imprezy w Klubie Stara Przepompownia!

Karnet na 2 dni:

30 zł bilet normalny

50 zł bilet VIP

przedsprzedaż na www.bilety24.pl

 

Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl