Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 luty 2018

Alternatywne Targi Ślubne

Nie tak dawno świętowaliśmy Walentynki, a jak wiadomo wielu zakochanych myśli o tym, kiedy im przyjdzie stanąć na ślubnym kobiercu. Jeśli przed Wami wiele wyborów związanych z wyjątkowym dniem jakim jest ślub i wesele, to Stara Przepompownia znów staje na wysokości zadania. Zapraszamy na Alternatywne Targi Ślubne, które odbędą się już w najbliższą niedzielę w naszym klubie.

Na targach zaprezentuje się przed Wami wielu wystawców związanych z szeroko pojętą branżą weselną. Szukacie inspiracji? Potrzebni Wam konkretni ludzie? Nie chcecie sztampowego wydarzenia, tylko wyjątkowego podejścia do tego wyjątkowego dnia? Z pewnością na naszych targach znajdziecie dla siebie odpowiednich ludzi.

Alternatywne Targi Ślubne są miejscem, które skupia ludzi szukających i wcielających w życie nowe pomysły. Zaprezentujemy Wam indywidualne podejście – i co najważniejsze – ciekawe rozwiązania. Od doboru dekoracji i wystroju, przez udokumentowanie wizualne ślubu i wesela, aż po wiele innych zagadnień spędzających sen z powiek wszystkim narzeczonych borykającym się z wyborem „weselnej ekipy do zadań wszelakich”.

Nudzą Was wesela robione „od kalki”, gdzie wszystko powtarza się po raz kolejny? Na zdjęciach, stołach. W kościele i na sali. Pewne schematy przylgnęły już do ceremonii ślubnych i weselnych, chociaż wcale nie powinny. Spróbujcie czegoś nowego, innego i może troszkę szalonego. Dodajcie do tradycji nutkę nowoczesności. Lub najzwyczajniej w świecie – poznajcie ludzi, dla których stworzenie pięknego święta nowożeńców jest życiową pasją.

Wydarzeniu – na które Klub Stara przepompownia zaprasza wspólnie ze Studiem Pozytyw – przyświeca prosta idea. Jakość, niewymuszona kreatywność i oryginalność oraz empatyczne podejście do ceremonii weselnej. Pod tym kątem dobraliśmy naszych niedzielnych wystawców, a Was niniejszym serdecznie zapraszamy do rozmów o weselu z uśmiechem czy kawie.

ALTER Wedding – Alternatywne Targi Ślubne już w niedzielę.

Wstęp dla wszystkich naszych gości jest bezpłatny.

Otwieramy drzwi o godzinie 12, a zapraszamy do 18.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78