Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 listopad 2017

Andrzejkowy zawrót głowy!

Najbliższy weekend upłynie pod szyldem hucznego świętowania imienin Andrzeja! Wielkimi krokami zbliżają się Andrzejki 2017, a Klub Stara Przepompownia z tej okazji przygotowuje dla Was kilka interesujących wydarzeń. Będą koncerty i imprezy taneczne. Jak zwykle podane z klasą i pozytywną energią. Zapraszamy serdecznie miłośników dobrej zabawy, na ostatni weekend listopada. Spędźmy go na wspólnej zabawie 😉

CZWARTEK – Whisky Master Class

Jeszcze przed weekendem zapraszamy na wyjątkowe spotkanie wszystkich koneserów bourbonu. Chcecie dowiedzieć się czegoś o tym szlachetnym trunku? Macie ochotę na degustacje najlepszych gatunków? Czwartkowy wieczór będzie ku temu wyśmienitą okazją. Klub Stara Przepompownia odwiedzi bowiem Pan Janusz Trendewicz. Ambasador Beam Suntory. W programie wieczoru prelekcja oraz wspólna degustacja. Będziecie mogli znaleźć odpowiedzi na nurtujące Was pytania, a także wyluzować się po ciężkim dniu. Zapraszamy od 19.

PIĄTEK – OK.NO, koncert prawie Andrzejkowy

W piątek na naszej scenie kolejna koncertowa propozycja. Po raz trzeci już muzycznie do zabawy porwie Was legendarna ostrowska kapela – OK.NO. Mają oddanych fanów, mają wyjątkowy urok i dużo energii. Andrzejkowy weekend, to wyjątkowa okazja do kolejnego spotkania z zespołem. Grupa świętowała już u nas swój jubileusz. Teraz zagrają z okazji imienin wszystkich Andrzejów. Cóż więcej można dodać? Jak zwykle spodziewamy się pisku fanek, wspólnego śpiewania i dobrej zabawy. Widzimy się już w piątek. Drzwi klubu otwieramy o 20:00. Start koncertu zaplanowany jest na 21:30.

SOBOTA – Andrzejkowe 90’s vs 00’s Party

Główny punkt naszego weekendu. Taneczna impreza Andrzejkowa wspólnie z rezydentami klubu. Za muzycznymi sterami stanie niezawodny zestaw – DJ Dylan, a także DJ kRis. Szykuje się wyjątkowe połączenie i dźwiękowe starcie. Z jednej strony lata 90, z drugiej muzyka z przełomu tysiąclecia. Największe hity, wyjątkowe kawałki, ulubione brzmienia. Parkiet rozgrzany do czerwoności i cała noc zabawy. Tak właśnie zapowiadają się Andrzejki 2017, w sobotę w murach Klubu Stara Przepompownia. Żony zabierajcie mężów. Mężowie zabierajcie żony. Bierzcie wszyscy swoich znajomych i widzimy się już w sobotę od 21:00. Zabawa do białego rana!

NIEDZIELA – Chevy 

Na koniec tygodnia znów rozpieścimy Was koncertem. W sumie nie my – tylko zespół Chevy. Kapela zaprasza na rockowe zakończenie ostatniego weekendu listopada. Nie zabraknie mocnego grania na żywo. Chevy to muzyczne dziecko Łukasza Drapały, którego branżowe środowisko uważa za jednego z najlepszych rockowych wokalistów. Zespół zaprezentuje Wam materiał, który znajdzie się na ich debiutanckim krążku. Bilety już w sprzedaży, a widzimy się 26 listopada. Startujemy o godzinie 20!

ZAPRASZAMY NA ANDRZEJKOWE ŚWIĘTOWANIE W KLUBIE STARA PRZEPOMPOWNIA

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl

www.facebook.com/klubstaraprzepompownia