Wszystko

Prosto z Przepompowni
05 luty 2020

Back To The 00’s vol. 12

W sobotę znów wybieramy się w podróż do przeszłości. Czas na kolejną edycję Back To The 00’s – czyli przegląd największych hitów pierwszej dekady XXI wieku. Za oknami trochę zimno, a więc dobrym pomysłem jest ogrzać się przy klubowej zabawie. Jesteśmy zwarci i gotowi. Mamy nadzieję, że Wy również! Wpadajcie zatem do naszego DeLorean’a i razem ruszamy do zabawy.

Największe przeboje pierwszej dekady po roku 2000 to cała masa sentymentalnych powrotów. Wielu z Was dobrze pamięta właśnie te imprezy z tamtych czasów. My proponujemy zatem muzyczny powrót do przeszłości – nie tak odległej, ale już wspominanej z pewnym utęsknieniem.

Wybraliśmy dla Was szalony muzyczny miks hitów, które rozsadzały domówki, przodowały na listach przebojów i były najbardziej HOT w pierwszych latach po legendarnej dacie 2000. Jeśli chcecie wrócić do tych czasów to sobotnia impreza jest dobrym wyborem.

Na imprezie nie zabraknie sztosów od wielkich gwiazd mających na swoim koncie wiele niezapomnianych produkcji, wrócimy również do mistrzów jednego przeboju. Będzie popowo, trochę rockowo, czasem rapowo i wszystko z klubowym zacięciem. Będą hity zza granicy ale możecie spodziewać się i dobrze znanych polskich perełek.

Tą edycję Back To The 00’s poprowadzi dla Was rezydent Klubu Stara Przepompownia – DJ Czapa. Szykujcie się na imprezową noc pełną wrażeń!!!

Sobota, 8. lutego 2020
Start: 21:00
Bilety:
Normalne – 25 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia