Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 kwiecień 2019

Back To The 00’s vol. 4

Ostatnie danie tegorocznej majówki w Klubie Stara Przepompownia. Znów robimy muzyczny powrót do przeszłości… tej wcale nie tak bardzo odległej. Kultowe lata dziewięćdziesiąte mają w naszym klubie za sobą już ponad 20 edycji, ale goni je powoli kolejna dekada… tak więc czas odpalić czwarte Back To The 00’s. Kto uwielbia kawałki z początku XXI wieku, ten powinien odwiedzić nas już w sobotę!

Imprezę poprowadzi dla Was trio naszych rezydentów, którzy znają doskonale to, co po 2000 roku bujało klubami i głośnikami w najlepszym stylu. Na scenie pojawią się DJ Czapa, DJ kRis oraz McCarpney.

Wybraliśmy dla Was szalony muzyczny miks hitów, które rozsadzały domówki, przodowały na listach przebojów i były najbardziej HOT w pierwszych latach po legendarnej dacie 2000. Jeśli chcecie wrócić do tych czasów to sobotnia impreza jest dobrym wyborem na mały powrót do przeszłości.

Na imprezie nie zabraknie sztosów od wielkich gwiazd mających na swoim koncie wiele niezapomnianych produkcji, wrócimy również do mistrzów jednego przeboju. Będzie popowo, trochę rockowo, czasem rapowo i wszystko z klubowym zacięciem. Będą hity zza granicy ale możecie spodziewać się i dobrze znanych polskich perełek.

Dla tych, którzy urodzili się w latach dziewięćdziesiątych i pod koniec osiemdziesiątych, a w nowym milenium ruszyli na parkiety – będzie to wyjątkowa podróż do imprez z młodości. Dla nieco starszych także pewnie znajdzie się wiele dobrego, a najmłodsi stażem imprezowicze będą mogli poczuć to, co wyciągało na parkiet ich starsze rodzeństwo.

Z pewnością tegoroczna Majówka dostarczy wielu wrażeń, a sobotnia impreza może być jej idealnym zwieńczeniem. Dlatego już teraz warto zarezerwować sobie kilka godzin na wizytę właśnie u nas. Atrakcji nie zabraknie. Pełen kalendarz naszych różnorodnych propozycji na majówkę także możecie już teraz sprawdzać! Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Back To The 00’s vol. 4 wystartuje w sobotę punktualnie o 21:00!

Bilety :
Normalne – I pula 20 PLN / II pula 30 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl