Wszystko

Prosto z Przepompowni
21 czerwiec 2019

Back To The 00’s vol. 5 | 3. Urodziny KSP

Czas na kolejną urodzinową imprezę! W sobotę bawimy się w rytmie największych hitów z początku XXI wieku. Sporo będzie się działo, jak zwykle proponujemy dobrą muzykę i suto zastawiony bar. Skoro to urodzinowa odsłona naszego stałego cyklu – to nie zabraknie specjalnych atrakcji, a tym razem będziemy się bawić na dwóch scenach!

Największe przeboje pierwszej dekady po roku 2000, to cała masa sentymentalnych powrotów. Wielu z Was dobrze pamięta właśnie te imprezy z tamtych czasów. My proponujemy zatem muzyczny powrót do przeszłości – nie tak odległej, ale już wspominanej z pewnym utęsknieniem.

Wybraliśmy dla Was szalony muzyczny miks hitów, które rozsadzały domówki, przodowały na listach przebojów i były najbardziej HOT w pierwszych latach po legendarnej dacie 2000. Jeśli chcecie wrócić do tych czasów to sobotnia impreza jest dobrym wyborem.

Na imprezie nie zabraknie sztosów od wielkich gwiazd mających na swoim koncie wiele niezapomnianych produkcji, wrócimy również do mistrzów jednego przeboju. Będzie popowo, trochę rockowo, czasem rapowo i wszystko z klubowym zacięciem. Będą hity zza granicy ale możecie spodziewać się i dobrze znanych polskich perełek.

Jak już wiecie to edycja wyjątkowa więc odpalamy dla Was aż DWIE SCENY!!!

Scena w Klubie Stara Przepompownia to niezawodni rezydenci naszego klubu – Pan Muszka oraz DJ kRis. Zaserwują oni muzyczny party mix pełne różnorodności.

Z kolei Letni Ogródek będzie miejscem gdzie zagrają DJ Kuart wraz z DJem Czapą. Oni z kolei przygotowali dla Was „czarną muzykę”. Będzie zatem sporo rapu, r’n’b i podobnych klimatów w najlepszym wydaniu.

Odpalamy jak zwykle o godzinie 21:00! Bądźcie razem z nami i świętujcie 3. Urodziny Klubu Stara Przepompownia!!!

Sobota, 22. Czerwca 2019
Start: 21:00
Bilety :
Normalne – 20 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia