Wszystko

Prosto z Przepompowni
25 lipiec 2019

Back To The 00’s vol. 6

W sobotę zapraszamy na muzyczną podróż do przeszłości. Największe hity sprzed kilkunastu lat zagrają Wam nasi rezydenci. Ponadto odpalamy kolejny muzyczny wieczór na ogródku Klubu Stara Przepompownia. Zapowiada się świetna pogoda, dużo dobrej muzyki i przyjemna atmosfera. Zapraszamy tradycyjnie od 21:00!

Największe przeboje pierwszej dekady po roku 2000 to cała masa sentymentalnych powrotów. Wielu z Was dobrze pamięta właśnie te imprezy z tamtych czasów. My proponujemy zatem muzyczny powrót do przeszłości – nie tak odległej, ale już wspominanej z pewnym utęsknieniem.

Wybraliśmy dla Was szalony muzyczny miks hitów, które rozsadzały domówki, przodowały na listach przebojów i były najbardziej HOT w pierwszych latach po legendarnej dacie 2000. Jeśli chcecie wrócić do tych czasów to sobotnia impreza jest dobrym wyborem.

Na imprezie nie zabraknie sztosów od wielkich gwiazd mających na swoim koncie wiele niezapomnianych produkcji, wrócimy również do mistrzów jednego przeboju. Będzie popowo, trochę rockowo, czasem rapowo i wszystko z klubowym zacięciem. Będą hity zza granicy ale możecie spodziewać się i dobrze znanych polskich perełek.

Jak już wiecie to edycja wyjątkowa więc odpalamy dla Was aż DWIE SCENY!!!

Scena w Klubie Stara Przepompownia to niezawodni rezydenci naszego klubu – Pan Muszka oraz DJ kRis. Zaserwują oni muzyczny party mix pełne różnorodności. Z kolei ogródek przed Klubem Stara Przepompownia będzie tętnił w rytm czarnej muzyki z domieszką brzmienia house. Naszą strefę chilloutu tym razem rozkręci muzycznie DJ Ysiu.

Sobota, 27. Lipca 2019
Start: 21:00
Bilety:
Normalne – 20 PLN
VIP (Antresola) – 30 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia