Wszystko

Prosto z Przepompowni
05 wrzesień 2019

Back To The 00’s vol. 7

Sobota z hitami ery 2000? Tylko w Klubie Stara Przepompownia! Zapraszamy na siódmą odsłonę naszego cyklicznego projektu, który zyskał sobie stałą rzeszę fanów. Muzyczna różnorodność z pewnością Was zaskoczy. Od popu i r’n’b, przez rapowe brzmienia aż po rockowe kawałki. Wszystko co było popularne na początku XXI wieku. Tego z pewnością nie zabraknie podczas sobotniej imprezy.

Największe przeboje pierwszej dekady po roku 2000 to cała masa sentymentalnych powrotów. Wielu z Was dobrze pamięta właśnie te imprezy z tamtych czasów. My proponujemy zatem muzyczny powrót do przeszłości – nie tak odległej, ale już wspominanej z pewnym utęsknieniem.

Wybraliśmy dla Was szalony muzyczny miks hitów, które rozsadzały domówki, przodowały na listach przebojów i były najbardziej HOT w pierwszych latach po legendarnej dacie 2000. Jeśli chcecie wrócić do tych czasów to sobotnia impreza jest dobrym wyborem.

Na imprezie nie zabraknie sztosów od wielkich gwiazd mających na swoim koncie wiele niezapomnianych produkcji, wrócimy również do mistrzów jednego przeboju. Będzie popowo, trochę rockowo, czasem rapowo i wszystko z klubowym zacięciem. Będą hity zza granicy ale możecie spodziewać się i dobrze znanych polskich perełek.

Wieczór poprowadzą dla Was nasi rezydenci – DJ Czapa oraz DJ kRis. Ten duet gwarantuje solidną porcję wrażeń! Pierwszy weekend po zakończeniu wakacji udowodni Wam, że najbliższa klubowa jesień będzie u nas prawdziwą petardą. Już teraz rezerwujcie czas i wpadajcie do nas w sobotę.

Cały czas możecie jeszcze korzystać z dobrodziejstw letniego ogródka Klubu Stara Przepompownia. Nasza plenerowa strefa chilloutu nie zamyka się i jeszcze przez jakiś czas zostaje w pełni do Waszej dyspozycji. Sobotnia impreza startuje punktualnie o 21:00.

Sobota, 7. Września 2019
Start: 21:00
Bilety:
Normalne – 20 PLN
VIP (Antresola) – 30 PLN (dla osób od 21 roku życia)
Ostatnia pula – 40 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia