Wszystko

Prosto z Przepompowni
09 październik 2019

Back To The 00’s vol. 8!

Na sobotę przygotowaliśmy ósmy muzyczny powrót do przeszłości. Jeśli macie ochotę na wieczór z największymi hitami lat 2000 – 2010 to koniecznie odwiedzajcie Klub Stara Przepompownia! Będzie muzycznie, imprezowo i w wyjątkowym składzie. Swoje siły łączą tym razem DJ Czapa oraz Rafaello. W takim zestawieniu jeszcze nie rozkręcaliśmy balangi i czujemy, że może być naprawdę bardzo ciekawie. Rozpoczynamy jak zwykle o 21:00.

Największe przeboje pierwszej dekady po roku 2000 to cała masa sentymentalnych powrotów. Wielu z Was dobrze pamięta właśnie te imprezy z tamtych czasów. My proponujemy zatem muzyczny powrót do przeszłości – nie tak odległej, ale już wspominanej z pewnym utęsknieniem.

Wybraliśmy dla Was szalony muzyczny miks hitów, które rozsadzały domówki, przodowały na listach przebojów i były najbardziej HOT w pierwszych latach po legendarnej dacie 2000. Jeśli chcecie wrócić do tych czasów to sobotnia impreza jest dobrym wyborem.

Na imprezie nie zabraknie sztosów od wielkich gwiazd mających na swoim koncie wiele niezapomnianych produkcji, wrócimy również do mistrzów jednego przeboju. Będzie popowo, trochę rockowo, czasem rapowo i wszystko z klubowym zacięciem. Będą hity zza granicy ale możecie spodziewać się i dobrze znanych polskich perełek.

Tą edycję poprowadzi dla Was duet – DJ Czapa oraz Rafaello. Każdy z nich lubuje się w nieco innej stylistyce, a więc możecie być pewni że połączone siły naszych gospodarzy wpasują się w gusta każdego fana dobrej zabawy. Klubowa jesień rozkręca się na dobre – bądźcie więc razem z nami!

Sobota, 12. Października 2019
Start: 21:00
Bilety:
Normalne – 25 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)
Ostatnia pula – 40 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia