Wszystko

Prosto z Przepompowni
26 wrzesień 2018

Back to the 90’s… 90’s Party!

Nasz kultowy cykl 90’s Party, którego gospodarzem jest niezawodny DJ Dylan, prawie osiągnął już pełnoletniość! Siedemnasta odsłona imprez pod tym szyldem powróci do Klubu Stara Przepompownia już w tę sobotę. Jak zwykle gwarantujemy muzyczną podróż w czasie, gorące przeboje i noc pełną wrażeń. Z kim będziemy bawić się tym razem?

O 90’s Party nie trzeba mówić zbyt wiele. Przed nami już siedemnasta edycja tej imprezy, a do tej pory każda kolejna to była prawdziwa petarda. Powrót do największych klasyków ostatniej dekady XX wieku, szaleństwo na parkiecie i poza nim. Kręcący to wszystko z wielką mocą DJ Dylan – właśnie tak wyglądają imprezy 90’s Party w Klubie Stara Przepompownia! Kto był – tego zachęcać nie trzeba, kogo zabrakło – ten koniecznie musi nadrobić! Zabierajcie znajomych, dziewczynę, chłopaka, siostrę i brata. Powrót do czasów pierwszych imprez z młodości gwarantowany. Dobra zabawa? Na 100%!!! Czekamy na Was już w sobotę.

Nie zabraknie evergreenów, nie zabraknie królów popu czy rapowych sznytów oraz rockowych klasyków. Będzie klubowa podróż do przeszłości, a także lovesongi przy których będziecie mogli sobie przypomnieć Wasze szkolne romanse sprzed lat! Kto w latach 90 nie spotkał miłości na koloniach, w szkolnej ławce, czy na podwórku? Kto nie spędził wówczas rewelacyjnego czasu z przyjaciółmi robiąc szalone rzeczy? Wielu z naszych gości właśnie te lata uznaje za najlepsze i najbardziej muzycznie pozytywne w historii.

Jeśli natomiast ominął Was czar lat 90, to z pewnością będziecie mogli niczym w dokumentalnym filmie poczuć ich najlepsze cechy. Nie będziecie się nudzić, a z pewnością będziecie tańczyć i szaleć na parkiecie do upadłego! Nasz letni ogródek również dzielnie trzyma się mimo nieco gorszej pogody i niższych temperatur i zaprasza na chwile relaksu. Tak samo zresztą słynny na cały kraj gitarowy bar Klubu Stara Przepompownia, który co chwilę zastawiany zostaje nowymi propozycjami.

Zapraszamy Was już w najbliższą sobotę od godziny 21:00.

Let’s make a party! 90’s Party!

Bilety: 15ZŁ | VIP 25ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl