Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 październik 2020

Bangla Bar

Kochani! Jak pewnie dobrze wiecie w tym momencie mamy mocno ograniczone możliwości imprezowe. Obligują nas przepisy, a także – a może przede wszystkim – troska o bezpieczeństwo naszych gości i nas samych. Jednak Klub Stara Przepompownia z każdej opresji znajdzie wyjście, dlatego zapraszamy na cykl eventów Bangla Bar!

O CO CHODZI?

Proponujemy Wam wieczory muzyczno-barowe z dobrym jedzeniem. Będziecie mogli zamówić jedzenie z menu restauracji Trzy Światy, a więc spróbować wykwintnych potraw mogących zadowolić każde podniebienie. Ponadto w tle zaserwujemy Wam nienachalną muzykę, która jednak będzie przypominała o wyjątkowym klimacie koncertowo-imprezowym Klubu Stara Przepompownia.

Zapraszamy również do Gitarowego Baru, który nadal będzie działał dla Was na pełnych obrotach. Szykujemy smaczne drinki, gorącą kawę i zimne piwo. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie u naszych barmanów i miło spędzić czas przy stolikach, które przygotowaliśmy zgodnie z zasadami rygoru sanitarnego.

GDZIE ZABANGLA?

Przygotowaliśmy dla Was dwie strefy:

  • Sala koncertowa – serce i płuca naszego klubu tym razem będą nieco mniej roztańczone niż mogliśmy się do tego przyzwyczaić. Jednak z głośników nadal popłynie muzyka. Będzie ona tłem dla miłych pogawędek, biesiadnych spotkań czy romantycznych kolacji we dwoje.
  • Sala kominkowa – tu zapraszamy na spokojne i intymne spotkanie przy kominku. W końcu idzie jesień i czas już odpalić w nim ogień. Klimat, odprężenie i nastrój z pewnością zapanują nad tym miejscem w najbliższych tygodniach.

Obie strefy w Klubie Stara Przepompownia będą działały z obsługą i przestrzegając zasad wprowadzonych przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

KIEDY BANGLA BAR?

Nasz gitarowy bar otwieramy w każdy weekend! Wpadajcie w piątki i soboty października. Ruszamy o godzinie 18:00.

Wstęp oczywiście jest WOLNY. Rezerwacji stolików możecie dokonywać on-line a także telefonicznie: 600 583 353.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia