Wszystko

Prosto z Przepompowni
04 luty 2020

Baranovski + Dance Party na otwarcie weekendu!

Zbliżamy się do weekendu, więc czas zaprosić Was na kolejną szaloną noc! W piątek ruszamy z koncertem a potem odpalamy taneczne afterparty. Będzie się działo sporo… gwiazdą wieczoru będzie jeden z najbardziej charyzmatycznych twórców ostatnich miesięcy. Panie i Panowie przed Wami niepowtarzalny Baranovski! Z kim się widzimy?

Wojciech Baranowski – czyli artysta znany jako BARANOVSKI – to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Został finalistą czwartej edycji programu The Voice of Poland. Dołączył również do grupy xxanaxx z którą wydał album pt. „FWRD”. W minionym roku ukazała się debiutancka, solowa płyta Baranovskiego pt. „Zbiór”. To właśnie z tego krążka pochodzą single takie jak: Dym, Luźno czy Czułe miejsce.

BARANOVSKI za swoją działalność został doceniony nominacją do Fryderyków w kategorii „Fonograficzny debiut roku”. Doceniają go również fani, którzy tłumnie odwiedzają koncerty Wojciecha Baranowskiego. Teraz i w Klubie Stara Przepompownia będzie można zobaczyć na żywo jego umiejętności.

Piątek, 7. lutego 2020

Start: 21:00

Planowany start koncertu: 22:00

Bilety: 49 PLN / 59 PLN

Kup ON-LINE

……………………

Po koncercie muzyczne afterparty w formule naszej cyklicznej zabawy – DANCE Party vol. 18!

Kolejna stała, taneczna propozycja serwowana specjalnie dla Was przez rezydentów oraz zaprzyjaźnionych twórców w Klubie Stara Przepompownia. W sobotę widzimy się na imprezie pod szyldem Dance Party już po raz szesnasty. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim największych hitów minionej dekady. Wszystko co po nóżkę, wszystko co bujało największymi imprezami i listami przebojów. Do tego oczywiście hity będące na TOPie obecnie, i kilka specjalnych muzycznych miksów skręconych z myślą o szaleństwie na parkiecie.

Imprezę poprowadzi nasz rezydent – Pan Muszka.

Start: 23:30

Bilety: 10 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia