Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 maj 2017

Before Scream Music Project x MorE. – Piątkowe uderzenie!

Czas na kolejne, muzyczne uderzenie w Klubie Stara Przepompownia. W najbliższy piątek będziemy świadkami imprezowej kolaboracji ekipy Scream Music oraz, znanych już z naszego klubu, graczy z MorE. Szykuje się noc pełna niezapomnianych wrażeń. Wszyscy wielbiciele nietuzinkowych rozwiązań i dobrej zabawy koniecznie powinni odwiedzić tej nocy Starą Przepompownię.

Kto był już na imprezach sygnowanych logiem MorE. w Klubie Stara Przepompownia, ten doskonale wie, że to coś więcej niż zwykła zabawa przy muzyce. To spektakl, show i euforia zarówno na scenie jak i na parkiecie. Razem z artystami będziecie mogli wybrać się w podróż po klimatach bass, deep house czy drum’n’bass. A będzie z kim podróżować! Na naszej scenie zagrają specjalnie dla Was:

  • Krzyku [Scream Music]
  • Onex [DGL Collective]
  • Reofstar [MorE.Events]
  • Dr High b2b Future Dick Be [MorE.Events]
  • Wizualizacje: VJ Kiddlucky

Piątkowe event  w Starej Przepompowni ekipa MorE. organizuje w kolaboracji ze Scream Music. Działający już od 2012 roku organizatorzy i twórcy muzycznych imprez. Zajmują się ponadto prowadzeniem warsztatów DJ’skich i beatboxowych. Współpracowali z wieloma twórcami zarówno z Polski jak i zza granicy.

Całość wydarzenia to before party przed Scream Music Project – Free Open Air 2017, która odbędzie się 2 i 3 czerwca w Antoninie. Jednak już w Klubie Stara Przepompownia szykuje się naprawdę grube, imprezowe uderzenie!

Zaprasza Klub Stara Przepompownia x Scream Music x MorE.

Otwarcie klubu: 21:00
Bilety: 10/20 VIP

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia