Wszystko

Prosto z Przepompowni
23 październik 2018

Big Cyc w Starej Przepompowni!

W najbliższy piątek zapraszamy na kolejny ciekawy koncert do naszego klubu. Tym razem zagra dla Was kapela, której nikomu w regionie przedstawiać nie trzeba. Fani rockowej sceny w naszym kraju znają ich bardzo dobrze – w końcu grają już od trzech dekad, a ich hity nucą kolejne pokolenia. Panie i Panowie – zespół Big Cyc już w piątek przejmuje scenę Starej Przepompowni!

Legendarna grupa znana jest z humorystycznych tekstów, chwytliwych melodii i wielkiej dawki energii. Tym razem przyszła pora na promocję nowej płyty formacji „30 lat z wariatami”, a przy okazji premiery tego krążka największe hity zespołu usłyszycie na własne uszy podczas imprezy w Klubie Stara Przepompownia. Big Cyc od wielu lat w barwnym stylu urzęduje na rockowym rynku polskiej piosenki i w wyjątkowy sposób wyśmiewa absurdy, punktuje niedorzeczność, a przy tym… dobrze się bawi!

Trzydzieści lat w jednym składzie, to prawdziwy fenomen z punktu widzenia wielu innych kapel. Ponadto są to trzy dekady pełne niezapomnianych przebojów na czele z „Makumbą”, „Berlinem Zachodnim” czy „Rudy się żeni”. Ich energia przez wszystkie te lata nie zestarzała się ani o minutę i artyści nadal gotowi są do grania dla wyjątkowej publiczności – a takiej nigdy nie brakuje w Klubie Stara Przepompownia.

Podczas piątkowego koncertu grupa wystąpi w znanym, lubianym i wiecznie młodych składzie:

⁃ Jacek “Dżej Dżej” Jędrzejak
⁃ Roman “Piękny Roman” Lechowicz
⁃ Jarosłwa “Dżery” Lis
⁃ Krzysztof “Skiba” Skiba

Jeśli chcecie razem z nimi świętować „30 lat z wariatami”, to nie ma co się zastanawiać!

Już teraz możecie kupić bilety on-line >KLIK<

Zapraszamy serdecznie!

Piątek, 26 Października 2018

Otwarcie klubu: 20.00

Start koncertu: 22.00

Bilety :

Normalne: I pula 40zł
Normalne: II pula 50zł
VIP: 60zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl