Wszystko

Prosto z Przepompowni
29 sierpień 2018

Boginie Techno zapraszają na Rytual!

Wszyscy fani techno, wszyscy fani euforycznej zabawy, wszyscy fani dobrej muzyki. Ta impreza skierowana jest właśnie do Was. Ostatnia odsłona tegorocznych wakacji, a zarazem kolejne spotkanie z onirycznym Rytualem, to właśnie sobota w Klubie Stara Przepompownia. Wchodzimy na następny poziom wtajemniczenia i tym razem scenę oddajmy Boginiom Techno, które uwiodą Was wyjątkowym brzmieniem.

Rytual jest wyjątkowym cyklem imprez, które trafią w gusta największych miłośników i koneserów dobrej elektroniki. Od deep house, przez house, po techno i pokrewne gatunki. Wszystko podane w wyjątkowym stylu, pełnym głębokich rytmów i zjawiskowych wizualizacji. Tym razem pora na kolejny rytualny przystanek na naszej drodze do pełnego muzycznego spełnienia. W najbliższą sobotę główną scenę oddajemy Boginiom Techno. Zjawiskowe kobiety, zjawiskowa muzyka – tego nie zabraknie w Starej Przepompowni.

Na głównej scenie w klubie zagrają dla Was:

>>>Malvee

>>>Lewa

>>>Diana d’Rouze

Ich pełne dźwięku sety swoimi wyjątkowymi wizualizacjami dopełni niezawodny:

>>>VJ Kiddlucky.

Jednak nie tylko wewnątrz Klubu Stara Przepompownia będziemy żegnali wakacje mocnym uderzeniem. Również letni ogródek będzie rozbrzmiewał najlepszymi kawałkami, tym razem w rytmie house, a o muzyczną oprawę tej części Rytualu zadba reprezentant ekipy Taste The Music:

>> >DJ Asca.

Odpalamy kolejną noc Rytual! Żegnamy wakacje! Zaczynamy nowy rozdział!

Sobota, 1. Września 2018
Start: 21:00
Bilety:

Normalny – 20ZŁ

VIP – 30ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia