Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 marzec 2022

BOKKA w Klubie Stara Przepompownia. Nadciąga Krwawy Księżyc

Na scenie Klubu Stara Przepompownia wystąpi BOKKA. Jeden z najbardziej tajemniczych i charakterystycznych zespołów w naszym kraju. Choć muzycy BOKKI zdecydowanie wykraczają swoimi zmysłami poza nasz kraj, a nawet poza naszą planetę. Wyjątkowe audiowizualne show promujące album „Blood Moon” już na początek kwietnia. I to nie jest prima aprilis!

Zespół BOKKA to prawdziwe zjawisko na polskiej scenie muzycznej. Łączy ze sobą muzykę alternatywną, elektronikę oraz rytmy nie dające jednoznacznie się zaszufladkować do konkretnego gatunku. Muzycy BOKKI starannie dbają o każdy detal i chcą by w ich imieniu przemawiała muzyka. Stąd charakterystyczne, wyposażone w maski i stroje, a do tego pewna doza tajemniczości podczas kontaktów z publicznością. Mimo tego trudno mówić o dystansie między artystami, a ich odbiorcami. BOKKA potrafi w sposób niewymuszony i pełen gracji porywać tłumy. Ich show to gra muzyki, światła i wizualizacji.

Kapela ma w swoim dorobku już cztery pełnoprawne albumy. Debiutancki „BOKKA”, wydany w 2015 roku, „Don’t Kiss and Tell” czy „Life on Planet B” pozwoliły już dobrze poznać grupę. Teraz BOKKA powraca z płytą „Blood Moon”, która będzie głównym – choć nie jedynym – powodem naszego spotkania z zespołem w Klubie Stara Przepompownia.

Najnowszy krążek BOKKI powstał w sposób wyjątkowy, zainspirowany filmowym scenariuszem, który napisała na ich prośbę reżyserka i scenarzystka Dorota Piskor. Pozwoliło to także przenieść się muzykom w zupełnie nowe rejestry. Na najnowszej płycie nie brakuje brzmień orkiestrowo-symfonicznych i instrumentów takich jak flety, smyczki czy oboje. W połączeniu z niebywałym wyczuciem i stylem, dotychczasowa BOKKA ewoluowała w jeszcze bardziej intrygującą stronę.

Choć „Blood Moon” to zupełnie inne melodie, tempo i stylistyka, a bohaterowie opowieści nieuchronnie zbliżają się do nieuniknionej zagłady… to u nas wszystko skończy się dobrze. I nie możecie tego przegapić! BOKKA powraca na scenę Klubu Stara Przepompownia i jak zawsze zwiastuje to coś wybornego dla fanów muzyki.

Piątek, 1 kwietnia 2022

Początek: 20:00

Bilety można kupić TUTAJ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje Stolików:
Rezerwacje online na www.staraprzepompownia.pl lub tel. 600 583 353