Wszystko

Prosto z Przepompowni
30 październik 2018

Brodaty piąteczek

Nazwijmy to halloweenowym afterkiem, nazwijmy typowym piątkowym melanżem. Nazwa tak naprawdę nie jest najważniejsza, ważne że będzie konkretnie i muzycznie. W najbliższy piątek zapraszamy na najbardziej brodatą imprezę miesiąca. Na naszej scenie niezawodna ekipa Brodacze Live Act wspólnie z – mniej lub bardziej – brodatymi rezydentami Klubu Stara Przepompownia.

Połączenie nieskazitelnej elektroniki z brzmieniem prawdziwych, żywych instrumentów nie jest żartem z brodą. Jest jedynym w swoim rodzaju pomysłem na spędzenie piątkowej nocy. Proponujemy Wam wyprawę przez muzyczne zakamarki z ekipą pełną bujnych włosów na podróbkach. Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta – przed Wami Brodacze w swoim live act show.

Ekipę tworzą Kuba Kałamaja, Wojciech Kucharski oraz Kamil Neumann. Pochodząca z Poznania wesoła, brodata gromadka jest jedynym w swoim rodzaju połączeniem gatunków z różnych stron wszechświata. Jeśli oczekujecie czegoś świeżego, nowego i wyjątkowego – występ Brodaczy jest właśnie dla Was. Jeśli macie ochotę na pozytywną atmosferę, bujające dźwięki i artystyczne uniesienia – występ Brodaczy jest właśnie dla Was.

Grupa w swojej karierze gościła na wielu festiwalach m.in. poznańskim Spring Break’u czy Deep Sky – Electronic Music Festival. Ponadto dwukrotnie partnerowali w trasach koncertowych zespołowi Łąki Łan, a to mówi samo za siebie. Ich #breadelectro zyskało rzesze fanów w całej Polsce, a teraz powracają również do Klubu Stara Przepompownia by dalej szerzyć to, co w ich muzyce najlepsze. Dajcie ponieść się brodatej energii!

Poza naszymi znamienitymi gośćmi na scenie pojawią także rezydenci klubu by podtrzymać rozpalony, muzyczny ogień i dać Wam okazję do całonocnego szaleństwa. Jak piątek to tylko w Klubie Stara Przepompownia!

Startujemy punktualnie o godzinie 21:00.

Piątek, 2. Listopada 2018

Bilety:

15 PLN | 25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia