Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 październik 2019

Bukowski przy zdjęciach | Koncertowa jesień w Pompie

Odpalamy kolejną odsłonę koncertowej jesieni w Klubie Stara Przepompownia. Już w najbliższy czwartek na naszej scenie wystąpi grupa Stach Bukowski, a przy okazji będziecie mogli wziąć udział w kolejnym wernisażu fotografii. Co ciekawe cały czwartkowy zestaw wrażeń proponujemy Wam zupełnie za darmo. Zatem kto ma ochotę na kulturalny czwartek niech już rezerwuje sobie czas na wieczór – resztą zajmiemy się my.

Zespół Stach Bukowski tworzy młode i pełne pasji trio – Stanisław Bukowski (wokal, perkusja), Agnieszka Kamińska (wokal, bas), Robert Ostoja-Lniski (gitara). O samym Bukowskim można powiedzieć, że to młodziak zachowany w stylu retro. I to da się usłyszeć w twórczości grupy.

Artyści sami o sobie piszą tak:

„Młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro, wychowany na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Gra rocka, ale inspiruje się również muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Szturmem wzięli wszystkie konkursy i przeglądy talentów, w których uczestniczyli. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert trzaska dobre riffy na gitarze. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Zagrali już wiele koncertów klubowych, teraz przyszedł czas na duże hale i sold outy.” – i tego ostatniego z pewnością można im życzyć.

Zanim jednak porwą nas muzyczne tony przyjdzie czas na sztukę wizualną. Zapraszamy bowiem na kolejny wernisaż fotografii w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem ze swoją pierwszą wystawą zawitał do nas Marcin Kryjom. Jego autorska propozycja „Po Kryjomu” z pewnością Was oczaruje.

Drzwi otwieramy o godzinie 19:00. Najpierw zapraszamy na wernisaż a następnie na koncert. Wszystko za free!

Czwartek, 10. Października 2019

Start: 19:00

Wjazd: FREE!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia