Wszystko

Prosto z Przepompowni
21 listopad 2017

Było koncertowo! Przepompownia zróbcie hałas!

W minionym tygodniu bawiliśmy na czterech imprezach, w tym aż trzech koncertach w Klubie Stara Przepompownia. Miało być bombowo, miał być ogień ze sceny – i tak właśnie było! Nie brakowało energii, emocji i pozytywnych zaskoczeń ze strony naszych artystów. Bartas Szymoniak, Grubson z całą ekipą, Kabanos i koncert na XX-lecie działalności. Wszystko okrasiła taneczna impreza City Vibes. Ten tydzień przeszedł do historii, ale wspominać będziemy go długo.

Dziękujemy bardzo serdecznie – w imieniu swoim i artystów – za Waszą obecność podczas wszystkich imprez w Klubie!!!

Kameralny i przepełniony pasją koncert Bartasa Szymoniaka był świetnym rozpoczęciem całego weekendu. Czwartkowy wieczór pokazał, że w naszym kraju istnieją twórcy którzy przekraczają granice gatunków, a my mamy nadzieję na kolejne spotkanie z Bartasem przy okazji kolejnych ciekawych wydarzeń w Klubie Stara Przepompownia. Sprawdźcie koniecznie tego artystę – i czekajcie na więcej!

Piątek był drugą wizytą w Starej Przepompowni ekipy pod kierownictwem Grubsona. Jarecki, DJ BRH i reszta wesołej brygady pod szyldem Sanepid Live Band porwali, rozbawili, wykręcili z sił i pozostawili w błogim nastroju wszystkich swoich fanów. Takie koncerty warto robić, na takie koncerty warto przyjść. Kolejny raz ta koncertowa banda pokazała jak robić show w najlepszym stylu. Nowsze kawałki, znane hity – power, power i jeszcze raz power! Dziękujemy i zapewne będziemy chcieli jeszcze zaprosić Was na więcej 😉 Kto jest za?

W niedzielę w Klubie Stara Przepompownia grało się głośno. Wszystko za sprawą kapeli Kabanos, która hucznie świętowała XX-lecie na scenie. Miłośnicy zespołu wychodzili z koncertu w pełni usatysfakcjonowani. W jego trakcie natomiast nie oszczędzali się – mimo iż był to przecież już finisz weekendu! Jednak gdy muzyka dobra, to i imprezować można bez względu na wszystko. Kabanos zamknął nasz koncertowy tydzień z przytupem.

W tym tygodniu nieco inaczej, ale również z podwójnym koncertowym zaproszeniem. Ponadto taneczne Andrzejki i wieczór dla koneserów whisky. Pełen imprezowy rozkład jazdy znajdziecie na naszym fanpagu, a także w zakładce KALENDARZ WYDARZEŃ. Wkrótce więcej szczegółów na temat tego, co będzie się działo. Pamiętajcie także o propozycjach sylwestrowych i świątecznych, które już teraz Klub Stara Przepompownia dla Was przygotowuje. Do usłyszenia! Do zobaczenia!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl