Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 kwiecień 2017

„Chaos pełen idei” – Wojtek Mazolewski po raz trzeci!

Wojtek Mazolewski wraca do Klubu Stara Przepompownia. Po świetnie przyjętych koncertach grup Pink Freud oraz Wojtek Mazolewski Quintet, czas na kolejną wizytę tego muzyka w naszych skromnych progach. Tym razem będzie to koncert w ramach trasy promującej ostatni album Mazolewskiego pt. „Chaos pełen idei”. Gościnnie na scenie będziecie mogli zobaczyć również świetnego muzyka i wokalistę – Johna Portera oraz legendę rapowej sceny w Polsce – Vienia.

Płyta „Chaos pełen idei” przez wielu okrzyknięta została muzycznym wydarzeniem minionego roku. Połączenie jazzowych aranżacji z gośćmi z zupełnie odległych muzycznie światów dało mieszankę wybuchową, która idealnie wpasowuje się w całą karierę Wojtka Mazolewskiego. Jest sporo eksperymentów, jest dużo radości z grania i wszystko brzmi nad wyraz dobrze. Na płycie znaleźli się tacy goście jak m.in. wspomniani już John Porter i Vienio, Justyna Święs, Natalia Przybysz, Wojciech Waglewski, Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz i inni. Album „Chaos pełen idei” to 14 utworów, mieszających ze sobą pomysły Wojtka Mazolewskiego z nowymi, bądź starymi wzorcami. Znajdziemy tu zarówno utwór „Organizmy piękne” nagrany wspólnie z reprezentantką młodego pokolenia – Justyną Święs. Jak i „Vademecum skauta/ Punkt Gdańsk” będący miksem słynnego kawałka Lady Pank i utworu stworzonego wcześniej przez Mazolewskiego. Wreszcie brawurowy utwór „Twoi idole/ Bombtrack” z gościnnym udziałem Vienia, którego nie powinno zabraknąć na sobotnim koncercie.

Koncerty Wojtka Mazolewskiego to spora dawka improwizacji i pozytywnej energii, która spodoba się zarówno wielbicielom klasycznego jazzowego grania. Jak i tym, którzy w lubią nowoczesne podejście do sprawy i przełamywanie schematów. Dodatkowy smaczek sobotniego spotkania to obecność Johna Portera i Vienia. Zderzenie dwóch skrajnych muzycznych nurtów, pokoleń i styli. Mimo to, możemy spodziewać się spójnego i profesjonalnego widowiska – kto wie czy nie najciekawszego, ze wszystkich jakie do tej pory gościliśmy w Klubie Stara Przepompownia. Podczas występu będziemy mogli usłyszeć nie tylko znane już kawałki z twórczości Wojtka Mazolewskiego – ale również utwory przygotowane specjalnie na tą trasę koncertową. Jesteście gotowi?
Sobota, 22.04.2017
Start: 20:00

BILETY:
NORMALNE:
40/50 zł przedsprzedaż
60 zł w dniu koncertu

VIP:
70 zł przedsprzedaż
80 zł w dniu koncertu

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia