Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 listopad 2016

„Chcę godnie żyć” – charytatywnie dla Sławy Bogdaszewskiej

Jak już mogliście przeczytać i usłyszeć, w najbliższą niedzielę Klub Stara Przepompownia włączy się w charytatywną akcję dla Sławy Bogdaszewskiej. Z tej okazji zapraszamy Was już od godziny 14:00 – w programie tego dnia kuchnia społeczna, koncerty oraz dodatkowe atrakcje. Wszystko to by wesprzeć Sławę.

Sławomira Bogdaszewska była całkowicie zdrową, piękną, pełną życia i radości młodą kobietą z ambitnymi planami na przyszłość. Dziś choroba przykuła ją do łóżka, a jej myśli krążą wokół wyleczenia odleżyn i choćby częściowego powrotu do normalności. Wszystko przez kilkumilimetrowego pajęczaka – kleszcza. 37-letnia kaliszanka, Sławomira Bogdaszewska cierpi na neuroboreliozę i koinfekcje boreliozy. Trafnie zdiagnozowano ją dopiero 3 lata temu… Przez ponad 7 lat kobieta myślała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Dziś prosi ludzi dobrej woli o wsparcie. Leczenie jest kosztowne. Sława nie jest w stanie sama funkcjonować, a może liczyć jedynie na pomoc przyjaciół. W niedzielę będziemy zbierali pieniądze, które przeznaczone będą na rehabilitację w celu poprawienia stanu zdrowia Sławy oraz w celu dalszego jej leczenia choroby.

Zaczynamy o godzinie 14:00. Wtedy po raz kolejny w Ostrowie, a po raz pierwszy w Starej Przepompowni zagości Kuchnia Społeczna. Następnie zapraszamy wszystkich na koncerty, które tego dnia wykonają dla tych którzy z nami będą: Piano Song, Alternatywy 4, Kamil Pyrek Band, Tangerine. Przewidziany start części muzycznej wydarzenia to godzina 16:00. Tego dnia odbędą się również licytacje – zysk z imprezy przeznaczony zostanie oczywiście na konto Sławy Bogdaszewskiej.

 

Niedziela, 27 Listopada 2016

START: 14:00

WSTĘP: SYMBOLICZNA CEGIEŁKA 5ZŁ lub dowolna kwota którą w całości przeznaczymy na leczenie Sławy.

 

Wydarzenia na fb:

https://www.facebook.com/events/891598010941907/

https://www.facebook.com/events/1267698063303625/

 

BĄDŹCIE RAZEM Z NAMI DLA SŁAWOMIRY!!!