Wszystko

Prosto z Przepompowni
21 maj 2019

Chillout z ekipą Taste The Music

Już jesteśmy myślą przy kolejnym, muzycznym piątku w Klubie Stara Przepompownia. Stęskniliście się za odprężającymi rytmami house? Jeśli tak to mamy dobrą wiadomość – ekipa Taste The Music powraca na kolejny Taste The Music Label Night. Jak zwykle w dobrym składzie i ze sporą porcją przyjemnych rytmów. To idealny pomysł na rozpoczęcie weekendu, a gdzie lepiej jeśli nie w Starej Przepompowni?

DJska strona mocy jak zwykle zapowiada się okazale. Pojawią się artyści, których zapewne już dobrze kojarzycie. Po raz kolejny Klub Stara Przepompownia odwiedzą Loui, Asca oraz Tommy Gustav aka Groove Cocktail. Kto był na minionych imprezach sygnowanych przez Taste The Music, ten doskonale wie na co stać wymienionych wyżej dżentelmenów. Solidna dawka muzyki, która nie pozwala stać w miejscu. Dobry house, dobra elektronika i przede wszystkim niekonwencjonalne podejście i pasja. Wszystko to zachwyci Was po raz kolejny w najbliższy piątek. Wsiadajcie zatem na pokład i odlatujcie razem z nami w imprezowy lot!

Taste The Music to wytwórnia muzyczna założona przez Tomka Gnacińskiego (Groove Cocktail) oraz Wojtka Kucharskiego (Loui & Scibi). TTM ma na celu promowanie producentów, wokalistów oraz instrumentalistów związanych z muzyką house. Obok wydawanych produkcji, niezwykle istotne dla TTM są imprezy podczas których odpowiednia muzyka + plus wokal czy instrument na żywo zapewnią doskonały klimat.

Właśnie dlatego też klubowe noce z udziałem tych przedstawicieli muzyki house są tak udane. Pasja i umiejętności idą ze sobą ramię w ramię co zawsze przekłada się na doborowe towarzystwo na scenie. Możecie spodziewać się kilkugodzinnej muzycznej podróży, która poprowadzi Was przez odprężające kawałki i szybsze utwory. Będą popisy na żywo i starannie wyselekcjonowane perełki. To wszystko w Klubie Stara Przepompownia – czyli miejscu idealnym na weekendowe szaleństwo.

Tym razem wyjątkowo ten projekt odpalamy w piątek. Jednak piątek ma to do siebie, że potrafi porwać w imprezowy wir – czego Wam i sobie życzymy 😉 Ruszamy o 21:00!

Piątek, 24. Maja 2019

Start: 21:00

Bilety: 20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl