Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 grudzień 2017

Christmas Party – I & II Dzień Świąt Bożego Narodzenia!

Po wigilijnej wieczerzy, po odpakowaniu prezentów i wielkim obżarstwie czas ruszyć w tany! Klub Stara Przepompownia zaprasza Was na najgorętsze imprezowe uderzenie w środku zimy, a to wszystko w dwa świąteczne dni. Dużo muzyki, wyjątkowy wystrój i szaleństwo przez całą noc na parkiecie! Wpadajcie na święta z Pompą!

I DZIEŃ ŚWIĄT – PONIEDZIAŁEK

Pierwsza odsłona świątecznej zabawy już w poniedziałek. Dwie sceny, duża dawka klubowego grania. Odwiedzą nas znakomici goście. Na scenie klubowej melanż rozkręcą Bartes – DJ, prezenter i ambasador klubowego grania w Polsce i za granicą. Podczas swojej muzycznej przygody miał okazję grać sety na Ibizie, jest znany z pełnym energii i pozytywnych wibracji imprez w poznańskich klubach. Jego występ nie pozwoli Wam stać w miejscu. Matthew Clarck – obecny na scenie od 2006 roku, koneser muzyki house. Pomysłodawca i realizator wielu klubowych projektów, które zyskały sympatię klubowiczów w całym kraju. Zawsze gotów do rozkręcenia konkretnej balangi, zawsze zaskakujący wyjątkowym brzmieniem. Wokalnie wieczór swoimi umiejętnościami uświetni John James – związany z ekipami Taste The Music, Mezo czy Sick Live. Jego głos idealnie wkomponowuje się w ciepłe, klubowe brzmienia i potrafi dodać wyjątkowego smaku DJskim popisom gospodarzy sceny. Z pewnością świąteczna scena z trójką naszych gości będzie tętniła życiem do białego rana.

Druga scena – Party Mix, która mieściła się będzie w namiocie – to centrum dowodzone przez naszego rezydenta Pana Muszkę. Tam również nie zabraknie wielkich hitów i gorącej atmosfery. Miejsca z pewnością nie zabraknie dla każdego chętnego by wpaść w świąteczny, imprezowy szał.

Start 21:00

Bilety: 25/35 PLN

II DZIEŃ ŚWIĄT – WTOREK

Długa świąteczna przerwa dla wielu potrwa aż do Nowego Roku, a to oznacza sporo okazji do świetnej zabawy. My zapraszamy wszystkich na kontynuację poniedziałkowego szaleństwa już dzień później. Wtorkowa impreza będzie kolejnym tanecznym wieczorem w klubowych rytmach. Tym razem na scenie w Starej Przepompowni pojawią się: DJ Asca – specjalista od muzyki house oraz tech-house. Nie raz mogliście już usłyszeć jego propozycje, a imprezy które rozkręca cieszą się sporym uznaniem i popularnością. Podczas swojego świątecznego występu z pewnością będzie chciał pokazać Wam jak powinna wyglądać dobra, klubowa impreza. Gościnnie Ostrów Wielkopolski odwiedzi również Deep Infect. Artysta na co dzień rezydujący w UK również specjalizuje się w muzyce techno oraz house. W Klubie Stara Przepompownia pokaże swoje największe muzyczne perełki.

Start 21:00

Bilety: 10/20 PLN

Ubiegłoroczne święta była naprawdę konkretne – jak będzie tym razem? Czujemy, że jeszcze lepiej!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia