Wszystko

Prosto z Przepompowni
08 styczeń 2019

City Vibes po raz dziesiąty

W piątek okrągła rocznica cyklu City Vibes – Rytm Miasta, na który już teraz zapraszamy Was do Klubu Stara Przepompownia. Znów będziecie mogli bawić się w stylu wielkomiejskiej imprezy z najnowszymi trendami muzycznymi w roli głównej. Będzie coś dla wielbicieli klubowych rytmów house, a także dla miłośników „czarnego brzmienia”. Wszystko podane przez różnorodny, aczkolwiek dobrze współpracujący ze sobą DJski duet. Gospodarzami sceny będą Dr High oraz DJ Kuart.

W piątkową noc melanż rozkręci dwóch muzycznych dżentelmenów. Każdy z nich z nieco innej bajki, a jednak uzupełnią się w sposób wyjątkowy. Jak ogień i woda, jak jing i jang. Możecie spodziewać się zatem konkretnego uderzenia w różnorodnym stylu. Zagra dla Was – po raz kolejny gościnnie w Starej Przepompowni – DJ Kuart. Miłośnik czarnych rytmów, dobrego baunsu, grający dla Was perełki od funku, przez rap i r’n’b aż po szereg innych gatunków. Z drugiej strony rezydent naszego klubu – Dr High, który lubuje się w elektronicznym stylu, muzyce house i najlepszych klubowych brzmieniach.

Skoro to nasza pełna rocznica, to nie zabraknie również trunków za gitarowym barem. Jak zwykle nasi barmani szykują dla Was szereg spektakularnych propozycji, a więc bądźcie czujni. City Vibes z początku było jedną z wielu imprez w Klubie Stara Przepompownia, a teraz to już prawdziwy cykl ze swoimi stałymi bywalcami i tętniącą życiem publiką. Kto chce zasmakować dobrego stylu w wersji Urban – ten powinien koniecznie w piątek nas odwiedzić. Odpalamy o 21:00, a lecimy do rana. Jesteście na to gotowi?

Piątek, 11. stycznia

Start: 21:00

Bilety:

Normalny -15 ZŁ

VIP – 25 ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia