Wszystko

Prosto z Przepompowni
29 sierpień 2019

City Vibes – Pożegnanie wakacji

W najbliższy weekend zapraszamy Was na imprezowe pożegnanie wakacji. Przez cały weekend w Klubie Stara Przepompownia szykujemy sporo wrażeń, a sobotnia noc to kolejna odsłona naszego cyklicznego City Vibes > Rytm Miasta. Różnorodna muzyka w najlepszym wydaniu, kawałki które możecie usłyszeć w najlepszych klubach. Po prostu coś dla miłośników wielkomiejskiego imprezowania.

City Vibes cechuje się przyjemnym brzmieniem, które trudno zamknąć w jednym muzycznym gatunku. Znajdziecie tu zarówno bujające hity z klimatów rapu, funky, r’n’b czy popu – a także elektroniczne propozycje w klimatach dobrego house’owego grania. Przede wszystkim ma być melodyjnie, pod nóżką i z pozytywnym nastawieniem. Miejskie brzmienia znane z najlepszych klubów przenosimy do wyjątkowych murów Klubu Stara Przepompownia, byście mogli miło spędzić czas podczas imprez sygnowanych logiem City Vibes > Rytm Miasta.

Na imprezie kończącej wakacyjny sezon zagrają dla Was: Kuart oraz McCarpney. Ten duet gwarantuje sporą różnorodność i dobrą jakość muzycznych setów. Rozpoczynamy już o godzinie 21:00 a impreza potrwa zapewne do białego rana – jak kończyć wakacje to z przytupem! Ponadto kolejny raz szykujemy dla Was taneczną propozycję na zielonym parkiecie – a więc w ogródku Klubu Stara Przepompownia – gdzie na parkiet pod gołym niebem zaprosi Was niezawodny DJ Asca. Na tą część sobotniej balangi wejść możecie za FREE.

Jeśli macie ochotę zakończyć wakacje w wyjątkowym stylu to koniecznie wpadajcie na City Vibes. Będzie się działo!

Sobota, 31. Sierpnia 2019

Start: 21:00

Bilety:

Normalny – 20 PLN

VIP – 30 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia