Wszystko

Prosto z Przepompowni
16 sierpień 2018

City Vibes vol. 8 – mieszanka stylu

W sobotę zapraszamy Was na ósmą odsłonę imprezy sygnowanej logiem City Vibes – Rytm Miasta. Najlepsze miejskie granie, muzyka modna i lubiana przez wszystkich. Muzyka dobra i grana z klasą. Sznyt i styl którego mogą pozazdrościć bywalcy modnych klubów z wielkich miast. Po prostu to, co powoduje że chce się ruszyć z domu, zabrać paczkę znajomych i odprężyć w Klubie Stara Przepompownia. Sprawdźcie sami co dla Was przygotowaliśmy.

W sobotnią noc melanż rozkręci dwóch muzycznych dżentelmenów. Każdy z nich z nieco innej bajki, a jednak uzupełnią się w sposób wyjątkowy. Jak ogień i woda, jak jing i jang. Możecie spodziewać się zatem konkretnego uderzenia w różnorodnym stylu. Zagra dla Was – po raz kolejny gościnnie w Starej Przepompowni – DJ Kuart. Miłośnik czarnych rytmów, dobrego baunsu, grający dla Was perełki od funku, przez rap i r’n’b aż po szereg innych gatunków. Z drugiej strony rezydent naszego klubu – Dr High, który lubuje się w elektronicznym stylu, muzyce house i najlepszych klubowych brzmieniach.

Taka szalona mieszanka wybuchowa nie może rozczarować. Chłopaki zapraszają Was na muzyczny koktajl pełen najświeższych i najlepszych składników. Dodatkowo swoje cudowne mikstury szykują nasi barmani, a letni ogródek cały czas jest oazą dla spragnionych chwili wytchnienia podczas letniego upału.

Czekacie razem z nami na kolejną sobotę? Czekacie na kolejny City Vibes? Ruszamy w sobotę o 21:00!!!

Bilety:

Normalny – 10 PLN
VIP – 20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia