Wszystko

Prosto z Przepompowni
15 listopad 2017

City Vibes w Starej Przepompowni po raz czwarty!

Przed nami bardzo interesujący tydzień w Klubie Stara Przepompownia. Zapraszamy Was na aż cztery wydarzenia, w tym trzy różnorodne koncerty, a także czwartą odsłonę imprezowego cyklu City Vibes > Rytm Miasta. Będzie coś pod nóżkę, będzie coś do pobujania głową, a z pewnością nie zabraknie dobrej miejskiej muzyki. Jesteście gotowi? Impreza już w najbliższą sobotę 18 listopada!!!

Poprzednie trzy edycje City Vibes, to dużo szalonych wspomnień i równie wykręcony miks kawałków. Tym razem nie może być inaczej. O Wasz dobry nastrój zadba DJski duet – nasz rezydent DJ Czapa oraz, po raz kolejny gościnnie, DJ Kuart. Czego możecie się spodziewać? Funky, R’n’B, Hip-Hop, House, Electro i wiele, wiele więcej… Jeśli cenicie sobie różnorodność i lubicie bawić się na parkiecie zarówno energetycznie, jak i w przyjemnym pląsie – to jest wieczór skrojony z myślą o Was.

City Vibes, to kolejny obok m.in. Prywatki, Latino Fever czy 90s Party, cykliczny projekt tanecznych wieczorów w Klubie Stara Przepompownia. Wyróżnia go brzmienie, które trafi w gusta zarówno młodszych jak i nieco starszych klubowiczów. Przy tym właśnie bawią się bywalcy popularnych klubów, to jest muzyka porywająca serca wielu słuchaczy. W najbliższą sobotę właśnie w ten sposób będziemy się bawić. Nie może Was zabraknąć.

Start 21:00

Bilety: 15/25 PLN

Pamiętajcie również o naszym potrójnym zaproszeniu koncertowym:

Czwartek – Bartas Szymoniak

Piątek – Grubson & Sanepid Live Band

Niedziela – Kabanos

GRUBY TYDZIEŃ, GRUBE IMPREZY – TAK TO ROBIMY #USTAREJ!!! 😉

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia