Wszystko

Prosto z Przepompowni
03 październik 2018

City Vibes with Czapa & Kuart

Odpalamy już po raz dziewiąty nasz projekt skierowany do wielbicieli miejskiego imprezowania. Rytm Miasta czyli to, co powoduje że chce się wyjść z domu i odpłynąć w wir różnorodnych dźwięków. Najlepsza muzyka, szalona mieszanka – w jednym miejscu podajemy Wam klimaty undergroundowych pointów, modnych lokali w centrum czy będących na czasie klubów muzycznych z dużych miast. Naszą kolejną urbanistyczną podróż przez najlepsze melanże zaczynamy w sobotę o 21:00.

Tym razem za sterami stanie duet wychowany na rytmach rodem z blokowisk i kamienic. Dwóch dżentelmenów, którym nie jest obcy klimat chodnikowych posiadówek, głębokiego basu wydobywającego się z najwyższych pięter czy rytmicznych pląsów na środku ulicznego życia. Jednym z nich jest wybierający się by zagrać dla Was – po raz kolejny gościnnie w Starej Przepompowni – DJ Kuart. Miłośnik czarnych rytmów, dobrego baunsu, grający dla Was perełki od funku, przez rap i r’n’b aż po szereg innych gatunków. Z drugiej strony rezydent naszego klubu czyli niezawodny DJ Czapa. W swoim imprezowym kajeciku skrzętnie rozpisał hip-hopowe klasyki, orzeźwiające elektroniczne rytmy czy całą masę różnorodnych remixów i mash-upów. Takie zestawienie gwarantuje Wam solidną porcję muzycznych wrażeń.

Dla każdego znajdzie się zatem coś wyjątkowego. Pamiętajcie odwiedzać nas gitarowy bar, który jak zwykle szykuje sporo dobrego. Jeśli macie ochotę spędzić ten czas wygodnie w gronie znajomych, to już teraz zarezerwujcie stolik w naszym lokalu za pośrednictwem odpowiedniej zakładki na stronie. Jak zawsze zapraszamy wszystkich serdecznie na sobotni chillout razem z nami.

Sobota, 6 października 2018

Start: 21:00

Bilety:

Normalny – 15ZŁ

VIP – 25ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia