Wszystko

Prosto z Przepompowni
25 październik 2017

Co przyniesie weekend? Sprawdźcie nasze propozycje!

Pora na kolejny imprezowy rozkład jazdy przed weekendem. Tym razem mamy trzy propozycje. Piątek, sobota i niedziela – różnorodnie i interesująco. Będzie coś ciała i ducha, nie zabraknie tanecznych elementów i grania na żywo. Jesteście gotowi? Rozsiądźcie się wygodnie i zapraszamy na przegląd najbliższych wydarzeń w Klubie Stara Przepompownia.

…………………………………………………………………………………………………

PIĄTEK – SWEE. PRES DJ BARTES 2.0

Na dobry początek weekendu kolejna odsłona cyklu Swee. To propozycja dla miłośników przyjemnej, klubowej muzyki oraz pozytywnej energii płynącej prosto ze sceny. Tym razem imprezę nakręci DJ Bartes. Możecie spodziewać się zatem konkretnej porcji dobrego brzmienia, od człowieka goszczącego m.in. na Ibizie, czyli w jednej ze stolic światowego clubbingu. Ponadto supporty i dobra zabawa przez całą noc. To wszystko już w najbliższy piątek. Start o godzinie 21:00.

Bilety: 10/15 PLN

…………………………………………………………………………………………………

SOBOTA – SENSUAL NIGHT VOL. 4

Sobota, znana też jako weekendowe danie główne. Tym razem w naszym imprezowym menu mamy ucztę dla oczu i duszy. Zmysłowe, sensualne pokazy i dobra muzyka. Czyli dobrze znany Wam już spektakl pod hasłem Sensual Night. Wieczór poprowadzą dla Was rezydenci naszego klubu – DJ Czapa oraz Dr High. Bawimy się przez całą noc, a startujemy już o godzinie 21:00. Z kim się widzimy sobotniej nocy w Klubie Stara Przepompownia?

Bilety: 15/25 PLN

…………………………………………………………………………………………………

NIEDZIELA – KONCERT. TO ALL UNITS

Zakończenie tygodnia, to koncertowa propozycja z Klubu Stara Przepompownia. Na naszej scenie zaprezentuje się kolejna młoda kapela. Tym razem zapraszamy na To All Units. Energetyczne granie w pop-rockowym klimacie będzie idealnym zakończeniem weekendu. Przy okazji będziecie mogli naładować baterie przed kolejnym tygodniem. Start koncertu o 20:00.

…………………………………………………………………………………………………

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia