Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 grudzień 2016

Co trzy głowy to nie jedna. Piątek w Starej Przepompowni

Już w najbliższy piątek zapraszamy Was na kolejną imprezową noc. Tym razem nasza muzyczna propozycja to trio – PanPan, Natalia Lubrano oraz Jacob A. Jak zwykle możecie spodziewać się wielu pysznych propozycji na naszym gitarowym barze, a także rozgrzanego do czerwoności parkietu! Jesteście gotowi? Start imprezy w piątek o godzinie 20:00.

Pan-pan to komunikat, który wśród specjalistów oznacza defekt statku czy samolotu. Jednak my nie przewidujemy żadnej awarii bo PanPan, który wpada do nas w piątek to gwarancja świetnego muzycznego lotu. Bartek Waszak – bo tak nazywa się artysta – debiutował w wytwórni Noona, legendy polskiej hiphopowej sceny. Sam jednak w ręce słuchaczy oddaje brzmienia chilloutowe, deep housowe czy drum and bass. W trakcie swojej wizyty w Ostrowie PanPan zaprezentuje m.in. materiał ze swojej płyty „Laur”, która ukazała się w tym roku. To spora dawka pozytywnej energii obok której nie da się przejść obojętnie.

Twórca „Lauru” w Klubie Stara Przepompownia będzie miał spore wsparcie. Razem z nim na scenie m.in. Natalia Lubrano. Wrocławianka to autorka tekstów, kompozytorka i oczywiście wokalistka. Znana jest ze swoich jazzowych zainteresowań i unikatowego stylu. W 2012 roku wydała w wytwórni Kayax swoją debiutancką płytę pt. „R.E.S.P.E.C.T.”. Pracowała m.in. z Renatą Przemyk czy Andrzejem Smolikiem. Teraz z projektem PanPan odwiedzi nas w Ostrowie.

Trzecim sercem i trzecią głową trio, które będziecie mogli podziewać u nas w piątek, jest Jacob A. Od kilku stały bywalec najlepszych klubowych eventów. Posiadacz charakterystycznego głosu, twórca tekstów i jedyny w swoim rodzaju klubowy MC. Imprezy z jego udziałem to gwarancja dobrej zabawy. W sposób wyjątkowy czuje housowe rytmy i jego charyzma potrafi w pozytywny sposób wpłynąć na klubowiczów, którzy pozwolą porwać się jego dźwiękom. Więcej słów nie trzeba – to trzeba zobaczyć na żywo!

Piątek, 9 Grudnia 2016
Start: 20:00

Bilety: 20ZŁ | VIP 25ZŁ

Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl