Wszystko

Prosto z Przepompowni
25 kwiecień 2017

Cukierki w Starej Przepompowni ;)

Lubicie słodycze? Lubicie dobrą zabawę? Lubicie elektroniczne brzmienie? Mamy dla Was propozycję. Nie ważne czy byliście grzeczni, czy nie. Nie pytamy czy zjedliście grzecznie obiad, albo ile już dziś słodkości padło Waszym łupem. Jeśli tylko macie ochotę na jeszcze więcej to wpadajcie w najbliższą sobotę na Cukierki w Klubie Stara Przepompownia!

Projekt Cukierki to elektroniczny duet, który tworzą Rusin i Dred. Zespół powstał w 2015 roku i już zdążył namieszać na polskiej scenie elektronicznej. Świeże brzmienie i przyjemne dźwięki to znaki rozpoznawcze Cukierków. Co to oznacza? Ano tyle, że w sobotę z pewnością ta pozytywna energia spłynie na wszystkich gości Klubu Stara Przepompownia.

Jeśli od nadmiaru słodyczy, będziecie mieli ochotę na coś bardziej wytrawnego, to oczywiście nasz gitarowy przybędzie Wam z pomocą! Od jakiegoś czasu rozsyłamy po świecie swoich wysłanników i efekty ich pracy już możecie spotkać w Starej Przepompowni. Nasi barmani wyposażeni zostali w zupełnie nową armię trunków z różnych zakątków świata, a Was zachęcamy do ich spróbowania. Ponadto pamiętajcie, że już możecie odwiedzać letni ogród w Klubie Stara Przepompownia, który tylko czeka na korzystne warunki atmosferyczne by odpalić wspólnie wielkie grillowanie!

Majówka to idealny czas na właśnie takie szalone połączenia w pozytywnym nastroju, dlatego nie może Was zabraknąć w Klubie Stara Przepompownia razem z nami!

Niech będzie słodko 😉

Sobota, 29 Kwietnia 2017
Otwarcie klubu: 20:00
Start koncertu: 22:00
Bilety :
Normalne – 20 PLN
VIP (Antresola) – 25 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia