Wszystko

Prosto z Przepompowni
10 maj 2017

Cyk, cyk, cyk – cykl goni cykl. Weekend w Pompie!

Za nami długa majówka, przed nami kolejny imprezowy weekend w Klubie Stara Przepompownia. Będzie to weekend z dobrze Wam już znanymi propozycjami. Stawiamy tym razem na sprawdzone patenty, które zapewnią sporą dawkę dobrej zabawy na parkiecie i poza nim. Piątek i sobota. Chillout i taniec. Muzyka i drinki. Wszystko to znajdziecie oczywiście w Klubie Stara Przepompownia. Bawcie się razem z nami!

Zaczynamy od piątkowej nocy dla prawdziwych gwiazd rocka! Po raz szósty zapraszamy na Party Like A Rockstar, czyli cykl imprez dla wielbicieli energetycznej muzycznej mieszanki. Przekrój muzyczny może Was zaskoczyć, a z pewnością da Wam sporą dawkę mocy na cały weekend. Imprezę rozkręci pomysłodawca cyklu – DJ Czapa, a na naszym barze będzie na Was czekać sporo wystrzałowych propozycji. Specjalnie z myślą o wszystkich gwiazdach rocka! Dobry pomysł na rozpoczęcie weekendu? Nie trzeba się długo zastanawiać – Party Like A Rockstar już w ten piątek w Klubie Stara Przepompownia!

Piątek, 12 Maja 2017
Start: 21:00
Bilety: 10ZŁ | VIP 15ZŁ
Antresola VIP od 21 roku życia (ilość biletów ograniczona)
Ladies Free! do 22:00

……………………………………

W sobotę wracamy z jednym z Waszych ulubionych cykli w Klubie Stara Przepompownia! Kolejny raz odpalamy latynoskie klimaty i gorącą atmosferę. Panie i Panowie przed Wami Latino Fever edycja czwarta! Za muzycznymi sterami rezydent naszego klubu – DJ kRis, a do wspólnego szaleństwa na parkiecie zachęci Was La Rebelion Salsera! Będziecie mogli nauczyć się kilku podstawowych kroków, podziwiać profesjonalistów na parkiecie… A przede wszystkim dobrze się bawić!

Sobota, 13 Maja 2017
Start: 21:00
Bilety: 15ZŁ | VIP 20ZŁ
Antresola VIP od 21 roku życia (ilość biletów ograniczona)
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia