Wszystko

Prosto z Przepompowni
06 wrzesień 2017

Czas na >> DISCO << w Starej Przepompowni!

Muzyka do tańca, do słuchania, do zabawy i imprezowania! Tak drodzy Państwo – rozpoczynamy nowy cykl imprezowy w Klubie Stara Przepompownia. Przed Wami PROJEKT DISCO WSZECHCZASÓW!!! Znajdziecie tu wielkie hity z przed dobrych kilku lat, znajdziecie najgorętsze utwory ze światowych list disco, a to wszystko podane w wyjątkowej i odświeżonej scenerii Klubu Stara Przepompownia.

Kula dyskotekowa dumnie kręci się nad parkietem. Nasz wysłannik muzyki disco – DJ kRis – powraca z muzycznych wojaży w poszukaniu najlepszych hitów. To może oznaczać tylko jedno. Pierwsza jesienna nowinka wkracza na nasze salony. PROJEKT DISCO, to coś wyjątkowego. Znajdziecie tu dobrze znane Wam taneczne hity. Od wyjątkowych kawałków, które być może usłyszycie po raz pierwszy, poprzez przeboje z pierwszych miejsc radiowych list, aż po szlagiery jakie zna każdy wielbiciel tanecznej zabawy.

Możecie spodziewać się klimatów disco z całego świata. Euro disco, disco-dance, eurodance, disco polo i wiele więcej! Mamy zamiar porwać Was do tańca, i pozwolić na odrobinę szaleństwa. Czy można wyobrazić sobie lepszą imprezę do zabawy, niż właśnie w takich rytmach? Na pierwszą edycję szykujemy kilka wyjątkowych niespodzianek. Nie może Was zabraknąć w Klubie Stara Przepompownia już w najbliższy piątek!!! Startujemy – jak zwykle – punktualnie o 21:00. Kiedy skończymy? O bladym świcie!

08 Września 2017
Start: 21:00
Bilety :
Normalne – 10 PLN
VIP (Antresola) – 20 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia