Wszystko

Prosto z Przepompowni
03 październik 2019

Czas na sobotę, czas na Taste The Music!

Wiemy, że za nimi tęskniliście. Wiemy, że wyczekiwaliście powrotu tej ekipy do Klubu Stara Przepompownia. No i już w najbliższą sobotę spełniamy życzenia! Ekipa Taste The Music powraca ze swoim Label Night w nasze skromne progi. Jak zwykle zacny zestaw artystów i przyjemne brzmienie będą rozbrzmiewać w naszych murach przez całą noc. My już nie możemy się doczekać – a Wy? Wpadajcie od 21:00.

Taste The Music to wytwórnia muzyczna założona przez Tomka Gnacińskiego (Groove Cocktail) oraz Wojtka Kucharskiego (Loui & Scibi). TTM ma na celu promowanie producentów, wokalistów oraz instrumentalistów związanych z muzyką house. Obok wydawanych produkcji, niezwykle istotne dla TTM są imprezy podczas których odpowiednia muzyka + plus wokal czy instrument na żywo zapewnią doskonały klimat.

DJska strona mocy jak zwykle zapowiada się okazale. Pojawią się artyści, których zapewne już dobrze kojarzycie. Po raz kolejny Klub Stara Przepompownia odwiedzą Loui, Asca oraz Deep Infect. Kto był na minionych imprezach sygnowanych przez Taste The Music, ten doskonale wie na co stać wymienionych wyżej dżentelmenów. Solidna dawka muzyki, która nie pozwala stać w miejscu. Dobry house, dobra elektronika i przede wszystkim niekonwencjonalne podejście i pasja. Wszystko to zachwyci Was po raz kolejny w najbliższą sobotę. Wsiadajcie zatem na pokład i odlatujcie razem z nami w imprezowy lot!

Wyjątkowym gościem specjalnym podczas tej nocy będzie amerykański wokalista i raper The Blu Mantic. Pochodzący z Nowego Jorku artysta mieszka obecnie w Polsce, a kojarzyć możecie go m.in. z projektu Młode Wilki. Blu Mantic to charyzmatyczny i pozytywny twórca idealnie pasujący do muzycznym propozycji TTM. Wkrótce planuje on dalsze podróże na swojej artystycznej drodze – zanim więc wyjedzie czarować publiczność za granicą skorzystajcie z okazji usłyszenia go na żywo.

Sobota, 5. Października 2019

Start: 21:00

Bilety:

Normalny – 20 PLN / VIP – 30 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl