Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 czerwiec 2017

Czerwcowe szaleństwo z Pompą!!!

Czerwiec póki co nas rozpieszcza. Ładna pogoda, świetne imprezy i w perspektywie jeszcze bardzo wiele dobrego przed nami.  Ekipa Klubu Stara Przepompownia  wiąż w wybornych nastrojach i gotowości na to, byście mogli szaleć razem z nami na najbliższych imprezach. W miniony weekend – także było wiele zabawy!

W piątek odpalaliśmy Energię Hitów, czyli siódmą już odsłonę imprezowego cyklu Night Fever. To zdecydowanie coś, co bardzo lubimy! Muzyka porywająca na parkiet, gitarowy bar na którym dzieją się cuda, a od jakiegoś czasu również nasza nowa strefa – letni ogród. Tam również możecie bawić się przy dobrych rytmach i skosztować smacznych drinków, serwowanych w prawdziwie letnim klimacie. Właśnie tak spędzamy popołudnia i wieczory, przy pięknej pogodzie w Klubie Stara Przepompownia!

W sobotę świętowaliśmy jubileusz wraz z zespołem OK.NO – to był już ich drugi koncert w naszym klubie! Wierni fani dopisali, a energia rozlała się po murach Starej Przepompowni. Dwadzieścia lat to kawał czasu, a my grupie życzymy przynajmniej dwa razy więcej! I oczywiście liczymy na kolejne koncerty w Klubie Stara Przepompownia. Pamiętajcie także, że my również wkrótce będziemy świętować swoje urodziny. Już teraz, serdecznie zapraszamy.

Co się stanie w tym tygodniu?

Czwartek będzie kolejnym wieczorem z Whisky w Klubie Stara Przepompownia. Jak zwykle będziecie mogli spróbować, dowiedzieć się czegoś i spędzić wieczór w miłym towarzystwie. Zanim odpalimy wieczór przy drinku – zapraszamy na kolejny Salsowy Praktis.

W piątek po raz trzeci zabawimy się na imprezie GOOD NIGHT. Nasz rezydent – DJ Czapa – zaprasza Was do wspólnej zabawy. Ruszamy w najbliższy piątek o godzinie 21:00. Kiedy skończymy? Zależy od Was!

Z kolei w sobotę już szósty raz przeniesiemy się do lat dziewięćdziesiątych minionego stulecia. Dylan zapraszamy na 90’s Party! Będzie się działo. Imprezą towarzyszącą będzie wspólne oglądanie meczu Polska kontra Rumunia – start pojedynku w sobotę o 20:45. Wpadajcie kibicować biało-czerwonym!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia