Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 listopad 2017

Czwartek z rozmachem w Starej Przepompowni

Tłusty Czwartek kojarzy się raczej z innym okresem w roku, ale jak tu nazwać najbliższy czwartek w naszym klubie? Będzie naprawdę konkretnie. Przygotowaliśmy kilka bardzo różnorodnych propozycji, a to wszystko po to byście nie nudzili się jeszcze przed weekendem! Co mamy w programie? Sprawdźcie czwartkowy rozkład jazdy w Klubie Stara Przepompownia! Każdy znajdzie coś dla siebie 😉

Na początek – już od godziny 18:00 – zapraszamy na spotkanie autorskie z Wojciechem Sumlińskim. Psychologiem, dziennikarzem i publicystą. Autorem takich książek jak m.in.: „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”, „Czego nie powie Masa o polskiej mafii” czy „Kto naprawdę go zabił?”. Autor współpracował z takimi tytułami jak „Życie”, „Gazeta Polska”, „Wprost”. Podczas spotkania będziecie mogli wysłuchać co w wielu tematach do powiedzenia ma Wojciech Sumliński, a także zapytać o nurtujące Was kwestie związane z jego twórczością. Zapraszamy serdecznie.

Po rozmowie z dziennikarzem śledczym druga, nie mniej interesująca propozycja. Będzie to kolejny wernisaż ciekawych prac w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem fotografie zaprezentują słuchacze Studium Animatorów Kultury w Kaliszu. Ich wystawa nosi nazwę Transcendentalia. Możecie spodziewać się wyjątkowych prac, które odkryją przed Wami zupełnie nowe spojrzenia na prezentowane treści. Początek drugiego pokazu fotografii studentów Studium Animatorów Kultury w Kaliszu, już w najbliższy czwartek od godziny 19:30.

Ponadto integralną częścią spotkania z intrygującą fotografią, będzie świetna oprawa muzyczna. W czwartek będziecie mogli posłuchaj seta DJskiego, który przygotował dla Was młody ostrowski producent Piotrek Rajski – Pepe. Do tej pory można go było usłyszeć m.in. na składance ekipy Flirtini, gdzie znalazł się jego utwór stworzony w kooperacji z Izą Lach. Tym razem Pepe zaserwuje Wam kilka starannie wyselekcjonowanych kawałków przygotowanych z myślą o czwartkowym spotkaniu w Klubie Stara Przepompownia.

Jak zwykle swoje miejsce podczas czwartkowego wieczoru znajdą miłośnicy szerokiej gamy trunków, która znajduje się za naszym gitarowym barem. Czwartki to wieczory dla koneserów whisky, ale także tych którzy liczą na miłe pogaduchy przy zimnym piwku lub dobrym drinku. Nasze zapasy są do waszej dyspozycji, a barmani z pewnością chętnie pomogą Wam w wyborze odpowiedniego trunku na spędzenie czwartkowego, jesiennego wieczoru w murach Klubu Stara Przepompownia.

Wstęp na wszystkie czwartkowe wydarzenia jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia