Wszystko

Prosto z Przepompowni
08 luty 2017

Czwartek z VNMem i DJem Hubsonem. Prosto Party.

Przed nami kolejna rapowa propozycja w Starej Przepompowni. Za oknami śnieg i zima, w regionie trwają ferie, a my szykujemy hip-hopowe uderzenie. Czwartek to kolejna impreza wspierana przez ekipę RapMadeMeDoIt. Tym razem do Ostrowa zawitają VNM i DJ Hubson. Impreza Prosto Party roztopi śnieg i rozwieje chmury!
VNM to pochodzący z Elbląga, jeden z najpopularniejszych raperów w kraju. Tym razem zobaczycie go w nieco innej roli. Reprezentant kultowego undergroundowego składu 834 pokaże Wam swój DJ set. Kto wie jakie muzyczne inspiracje ma VNM ten może domyślać się co ciekawego zaprezentuje artysta w naszym klubie, nie obędzie się jednak bez kilku perełek i niespodzianek. VNM na scenie obecny jest od dawna. Znany jest z wielu podziemnych materiałów, a od kilku dobrych lat wygodnie rozsiada się w fotelu pierwszoligowego gracza polskiej rapowej elity. V to niezwykle pozytywna postać i zapewne tą sporą dawką niezwykłej energii zarazi Was w trakcie swojego czwartkowego występu w Klubie Stara Przepompownia.
Razem z nim na scenie pojawi się DJ Hubson. Reprezentant Alkopoligamii, czarodziej czarnych płyt i kontynuator rapowej zajawki DJa 600V. Od 2003 obecny na krajowej, hip-hopowej arenie. W tym czasie rozkręcił nie jedną grubą imprezę i zagrał koncerty z czołówką polskich MCs. Był rezydentem najlepszych warszawskich klubów kojarzonych z kulturą hip-hop. Ponadto jego DJskie umiejętności mogliście podziwiać na wielu koncertach i festiwalach, które gościły czołowych reprezentantów rapowego świadka zza oceanu. Przy jego setach nie sposób się nie pobujać.
Chłopaków wspierał będzie również reprezentujący RapMadeMeDoIt – DJ Czapa. Jesteście gotowi na sporą dawkę rapu w czwartek? Jeśli tak to wpadajcie do klubu Stara Przepompownia już od godziny 20:00. Specjalne promocje na barze i mnóstwo innych atrakcji czekają właśnie na Was 😉
Czwartek, 9.02.2017r
START: 20:00
Bilety : 15 PLN
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia