Wszystko

Prosto z Przepompowni
11 lipiec 2017

Czy słońce, czy deszcz – ciągle gramy w Przepompowni!!!

W ostatnich dniach pogoda lubi być zmienna. Czasem atakuje nas fala gorąca, a w następnej chwili nadciągają wichury i ulewne deszcze… Nam jednak żadna pogoda straszna nie jest! Cały czas bawimy się w Klubie Stara Przepompownia. Ostatnio bawiliśmy się podczas Swee., finału DPŚ oraz Latino Fever i koncertowego strzału na koniec tygodnia. Jak było? Co będzie? Sprawdźcie sami!

Swee. – czyli kolejna porcja iście klubowego grania. Nie brakowało zatem rytmów house i electro. Tego typu klimaty możecie spotkać u Nas często, a wielbiciele dobrej zabawy mogą liczyć na kolejne tego typu eventy w Klubie Stara Przepompownia.

Sobota była dniem dwóch propozycji z naszego klubu. Na początek emocjonowaliśmy się finałem Drużynowego Pucharu Świata na żużlu. Emocje jak najbardziej pozytywne, bo biało-czerwoni odnieśli triumf podczas tych zawodów! Już teraz zapraszamy Was na kolejne sportowe zmagania. I jak donoszą mury Klubu Stara Przepompownia – będzie to kolejna żużlowa propozycja, czyli zmagania cyklu Grand Prix! Śledźcie uważnie nasz fanpage po więcej informacji!

Drugim rozdaniem tego wieczoru, była kolejna odsłona Latino Fever! Było tanecznie, było gorąco, był szał na parkiecie! Dla takich imprez warto żyć. Dlatego zapewniamy – cykliczne, taneczne imprezy w Klubie Stara Przepompownia wrócą z jeszcze większą energią i pozytywnymi dźwiękami! W tym przypadku także zachęcamy do śledzenia naszego facebooka, a także strony internetowej, gdzie zawsze znajdziecie najświeższe wiadomości, o tym co dla Was planujemy.

Na koniec tygodnia chillout i muzyka na żywo. Koncerty – z nich słynie Stara Przepompownia, i one również niejednokrotnie jeszcze rozkręcą to miejsce! Nie tylko w niedziele. Tym razem bawiliśmy się na Stick And Bass Tour 2017, wspólnie z Tomasem Diazem oraz Mauricio Naderem. Jesteście ciekawi kto jeszcze u nas zagra? Również odsyłamy do naszych stron.

……………………………

W tym tygodniu zapraszamy od CZWARTU do NIEDZIELI, a w programie m.in. dwie ciekawe imprezy.

*PIĄTEK

Osterdam Summer Party

Dwie sceny, duża dawka muzyki. Dobra zaabawa gwarantowana. Wszystko z udziałem naszych przyjaciół z Osterdam Records!

Bilety :
Normalne – 10 PLN
VIP (Antresola) – 20 PLN (dla osób od 21 roku życia)

*SOBOTA

Good Night vol. 4

Tym razem muzyczny pojedynek stoczą DJ Czapa oraz DR High. Mieszanka czarnych rytmów i elektroniki. Swingowe kombinacje, które ożywią cały klub!

Bilety :
Normalne – 10 PLN

ZAPRASZAMY!!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia