Wszystko

Prosto z Przepompowni
15 maj 2018

Dance Party na szóstkę!

Przed nami kolejny weekend i kolejne propozycje imprezowe w Klubie Stara Przepompownia. Specjalnie dla wszystkich miłośników przyjemnego grania przygotowaliśmy szósta odsłonę cyklicznego projektu Dance Party, który na dobre zagościł już w imprezowym kalendarzu naszego klubu. Z pewnością będzie to dobra okazja by odprężyć się po ciężkim tygodniu i miło spędzić czas w gronie znajomych. Wpadajcie już od 21:00!

Kolejna stała, taneczna propozycja serwowana specjalnie dla Was przez rezydentów Klubu Stara Przepompownia. W piątek widzimy się na imprezie pod szyldem Dance Party. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim największych hitów minionej dekady. Wszystko co po nóżkę, wszystko co bujało największymi imprezami i listami przebojów. Do tego oczywiście hity będące na TOPie obecnie, i kilka specjalnych muzycznych miksów skręconych z myślą o szaleństwie na parkiecie. Wszystko podane i przystrojone przez nasz rezydencki duet – za konsolą DJ kRis oraz Pan Muszka. W imieniu gospodarzy zapraszamy serdecznie!

Jak zwykle nie zabraknie dodatkowych atrakcji, które w Starej Przepompowni potrafią zawrócić w głowie. Pamiętajcie o sprawdzeniu naszych wyjątkowych propozycji za gitarowym barem – tam cały czas sporo interesujących trunków, które powinny przypasować koneserom dobrej whisky i nie tylko. Jeśli tylko pogoda dopisze, to zapraszamy również do zaczerpnięcia świeżego powietrza w naszym letnim ogródku, który także powoli oddajemy już do Waszej dyspozycji, i gdzie wkrótce również będzie działo się sporo 😉

Na piątkową imprezę szykujemy również HAPPY HOUR dla wszystkich Pań – do godziny 22:30 płeć piękna wchodzi na naszą imprezę za FREE!!!

Bilety: 10 PLN / panie do godz. 22.30 wstęp wolny

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl