Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 sierpień 2019

DANCE Party – ostatni weekend wakacji

Powoli kończą się wakacje, a przed nami już ostatnie imprezy tego pięknego okresu w 2019 roku. Jeśli wakacje się kończą to trzeba godnie je pożegnać. Dlatego już w najbliższy piątek zapraszamy na kolejną odsłonę DANCE Party. To już trzynasta edycja tego tanecznego projektu, a my szykujemy dla Was solidną porcję wrażeń. Z kim widzimy się już w piątek?

Kolejna stała, taneczna propozycja serwowana specjalnie dla Was przez rezydentów Klubu Stara Przepompownia. W piątek widzimy się na imprezie pod szyldem Dance Party już po raz trzynasty. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim największych hitów minionej dekady. Wszystko co po nóżkę, wszystko co bujało największymi imprezami i listami przebojów. Do tego oczywiście hity będące na TOPie obecnie, i kilka specjalnych muzycznych miksów skręconych z myślą o szaleństwie na parkiecie.

Jak zwykle nie zabraknie dodatkowych atrakcji, które w Starej Przepompowni potrafią zawrócić w głowie. Pamiętajcie o sprawdzeniu naszych wyjątkowych propozycji za gitarowym barem – tam cały czas sporo interesujących trunków, które powinny przypasować koneserom dobrej whisky, wielbicielom kolorowych drinków czy smakoszom zimnego piwa.

Chwile wytchnienia znajdziecie również w naszym letnim ogródku do którego często chętnie zaglądacie przez całe wakacje. Tam wyjątkowa strefa chilloutu i zawsze pozytywna atmosfera.

UWAGA!!! Tak jak podczas ostatniej edycji – tak i tym razem – szykujemy dla wszystkich Pań HAPPY HOUR!!! Do godziny 23:00 wejście 100% FREE!!!

Gospodarzem wieczoru będzie Pan Muszka.

Piątek, 30. Sierpnia 2019

Start: 21:00

Bilety: 15 PLN / do 23:00 Ladies Free

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl