Wszystko

Prosto z Przepompowni
31 lipiec 2019

DANCE Party vol. 12 by Pan Muszka

Wakacje w pełni, czas na kolejne taneczne szaleństwo. W piątek proponujemy Wam kolejne DANCE Party. Już po raz trzeci w te wakacje odpalamy ten stały cykl Klubu Stara Przepompownia – wakacje to w końcu idealny termin na zabawę w rytm najlepszych hitów. Po raz kolejny na scenie pojawi się rezydent naszego klubu Pan Muszka. To on zadba o dobry klimat podczas piątkowej balangi.

Kolejna stała, taneczna propozycja serwowana specjalnie dla Was przez rezydentów Klubu Stara Przepompownia. W piątek widzimy się na imprezie pod szyldem Dance Party już po raz dwunasty. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim największych hitów minionej dekady. Wszystko co po nóżkę, wszystko co bujało największymi imprezami i listami przebojów. Do tego oczywiście hity będące na TOPie obecnie, i kilka specjalnych muzycznych miksów skręconych z myślą o szaleństwie na parkiecie.

Jak zwykle nie zabraknie dodatkowych atrakcji, które w Starej Przepompowni potrafią zawrócić w głowie. Pamiętajcie o sprawdzeniu naszych wyjątkowych propozycji za gitarowym barem – tam cały czas sporo interesujących trunków, które powinny przypasować koneserom dobrej whisky, wielbicielom kolorowych drinków czy smakoszom zimnego piwa.

Chwile wytchnienia znajdziecie również w naszym letnim ogródku do którego często chętnie zaglądacie w ostatnich tygodniach. Tam wyjątkowa strefa chilloutu i zawsze pozytywna atmosfera.

UWAGA!!! Tak jak podczas ostatniej edycji – tak i tym razem – szykujemy dla wszystkich Pań HAPPY HOUR!!! Do godziny 23:00 wejście 100% FREE!!!

Piątek, 2. Sierpnia 2019r.
START: 21:00
Bilety: 10 PLN / DO
GODZ. 23.00 LADIES FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl