Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 listopad 2019

Dance Party vol. 16

Zapraszamy już w najbliższą sobotę na kolejną odsłonę cyklicznego projektu Dance Party. Wszystko co pod nóżkę, wszystko co bujało klubami w ostatnich 15 latach i nie tylko. Właśnie w takiej stylistyce będziemy się bawić podczas najbardziej imprezowego dnia tygodnia. Z muzycznym pozdrowieniem zapraszamy serdecznie. Początek tradycyjnie o godzinie 21:00!

Kolejna stała, taneczna propozycja serwowana specjalnie dla Was przez rezydentów oraz zaprzyjaźnionych twórców w Klubie Stara Przepompownia. W sobotę widzimy się na imprezie pod szyldem Dance Party już po raz szesnasty. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim największych hitów minionej dekady. Wszystko co po nóżkę, wszystko co bujało największymi imprezami i listami przebojów. Do tego oczywiście hity będące na TOPie obecnie, i kilka specjalnych muzycznych miksów skręconych z myślą o szaleństwie na parkiecie.

Jak zwykle nie zabraknie dodatkowych atrakcji, które w Starej Przepompowni potrafią zawrócić w głowie. Pamiętajcie o sprawdzeniu naszych wyjątkowych propozycji za gitarowym barem – tam cały czas sporo interesujących trunków, które powinny przypasować koneserom dobrej whisky, wielbicielom kolorowych drinków czy smakoszom zimnego piwa.

Imprezę poprowadzi nasz niezastąpiony duet. Zgrany ze sobą niczym sól i pieprz, Yin i Yang czy Lewandowski i Krychowiak… Panie i Panowie przed Wami – DJ kRis oraz Pan Muszka!

Sobota, 23. Listopada 2019
Start: 21:00
Bilety :
Normalne – 25 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia